Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  HSBC Bank Evlilik Kredisi

  Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  KREDI ORANI DETAYLARI
  AYLIK KREDİ ORANI 1.95 %

  BORÇ TÜRÜ sabit faiz


  KREDİ ORANI -DETAYLAR : Kredi oranı tüm vadeler için aylık %1.95 dir.

  KREDİ ONAY KRİTERLERİ

  PARA BİRİMİ YTL

  KREDİ TÜRÜ • Evlilik Kredisi

  MAKSİMUM KREDİ MİKTARI 20000 YTL

  MİNİMUM KREDİ MİKTARI 600 YTL

  MAKSİMUM KREDİ VADESİ 3 yıl (36 ay)

  MİNİMUM KREDİ VADESİ (AY) 6 ay

  KEFİL SAYISI 0

  TEMİNAT TÜRÜ • Teminatsız Krediler


  MİNİMUM YAŞ: 18

  ÜCRET VE KOMİSYONLAR:

  DOSYA ÜCRETİ (BAŞTA BİR KEZ) - DETAYLAR Kredi tutarının %1’i ( Min. 200 YTL, Max. 400 YTL ) kadar dosya ücreti alınmaktadır.

  SİGORTALAR

  HAYAT SİGORTASI: Zorunlu

  VERGİLER:

  KKDF ( KREDİ ORANININ YÜZDESİ ) 15.00 %

  BSMV (KREDİ ORANININ YÜZDESİ ) 5.00 %

  * Burada yayınlanan bilgiler bankalardan elde edilmiştir. ** Her teklif, krediyi kullananın bireysel kredibilitesine bağlı olarak çeşitlenebilir. Seçilen finansal kuruluşun tüm sözleşmesini, koşullarını ve ücretlerini dikkatlice gözden geçirmenizi ve bankanızdan detaylı bilgileri almanızı tavsiye ederiz.
   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: HSBC Bank Evlilik Kredisi
  Yeni evlenenler veya yakında evlenecek çiftler....Evliliğiniz öncesi ya da sonrasında her türlü ihtiyacınız için HSBC Evlilik Kredisi hizmetinizde.


  HSBC Bank Evlilik Kredisi

  Siz ayrıntıların keyfini çıkarın, evlilik kredinizi HSBC versin !

  Yeni evlenenler veya yakında evlenecek çiftler....Evliliğiniz öncesi ya da sonrasında her türlü ihtiyacınız için HSBC Evlilik Kredisi hizmetinizde.

  Ürün Özellikleri

  İlk taksit ödemesine 3 ay sonra başlama kolaylığı,

  Çok uygun faiz oranları, 20.000 YTL'ye kadar kredi kullanımı


  Kefilsiz kredi kullanımı,

  36 aya varan vade seçenekleri,

  Faiz/Ücret/Limit ve Teminatlar

  Bireysel kredi müşterilerimiz, Ferdi Kaza Sigortası uygulamamızla sigorta işlemlerini, sağlık beyanı, check – up vb. işlemlere gerek kalmadan kolayca gerçekleştirir. Ayrıca, tüm kredi vadesi boyunca geçerli olacak şekilde, tek seferde ve düşük tutarda sigorta prim ödemesi avantajından yararlanır.

  Evlilik Kredisi ile ilgili faiz, ücret, limit ve teminat bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

  Hesap Makinesi ile kredi taksit tutarlarını hesaplayabilirsiniz.

  Başvurular

  Evlilik Kredisi başvurularınız için en yakın HSBC Bank Şubesi'ndeki müşteri yetkilisi ile görüşmeniz yeterlidir.

  Gerekli Belgeler

  Başvuru formu
  Kimlik belgesi (Türk uyruklu gerçek kişiler için, T.C. Nüfus Cüzdanı, T.C. Sürücü Belgesi veya Pasaport fotokopisi, yabancı uyruklu gerçek kişiler için Pasaport ve Oturma İzni Belgesi fotokopisi)

  Gelir belgesi (Ücretli çalışanlar için son aya ait maaş bordrosu, maaş bordrosu firma antetli kağıdına düzenlenmiş ise firmanın imza sirküleri, serbest meslek sahipleri için vergi levhası)
  Serbest meslek/işletme sahiplerinden ticaret sicil gazetesi

  Başvuru formunda belirtilen ev adresine ait, son dönem elektrik, su, doğalgaz veya sabit telefon hattı faturasının aslı. (Faturalar, kişinin kendi adına veya aynı soyadı taşıyan aile bireylerinden biri adına düzenlenmiş olmalıdır.)

  Talep edilen kredi koşullarına göre ek belgeler ve teminatlar istenebilir. Kefil istenmesi durumunda aynı belgeler kefiliniz için de geçerlidir.

  Ayrıntılı bilgi için, HSBC Bank Telefon Bankacılığı 444 0 111'i arayabilirsiniz.
   
HSBC Bank Evlilik Kredisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ptt vakfı evlilik kredisi yönetmeliği

  Ptt vakfı evlilik kredisi yönetmeliği

  ptt vakfı pttvakfı ptt vakfi pttvakfiorgtr vakfı öğrenim kredisi PTT VAKFI EVLİLİK KREDİSİ YÖNETMELİĞİ Madde 1 – AMAÇ Vakıf üyelerine bu yönetmelik hükümlerine uygun olarak evlilik kredisi vermek suretiyle yardımda bulunmak. Madde 2 – KAPSAM Evlilik kredisinden başvuru tarihinde bir yıllık üyelik süresini tamamlamış olan Vakıf üyeleri yararlanır. Ödenecek kredi miktarı Yönetim...
 2. Finansbank Evlilik Kredisi Hakkında

  Finansbank Evlilik Kredisi Hakkında

  düğün kredisi finansbank kredi hesaplama finansbank evlilik kredisi ara ödemeli konut hesaplama düğün kredileri Evlilik Kredisi Evleniyoruz. Mutluyuz. Büyük gün yaklaştı. Ama telaşınız, stresiniz yok. Her şey yolunda çünkü Finansbank'tan Evlilik Kredisi aldınız. Nişan, düğün, balayı ve oturacağınız evle ilgili yapacağınız her türlü harcamanın faturalarını bankanıza getiriyorsunuz,...
 3. Yapı Kredi Bankası Evlilik Kredisi

  Yapı Kredi Bankası Evlilik Kredisi

  telefon bankacılığı maaşları yapı kredi mesajla kredi başvurusu Evlilik Kredisi: Evlilik Tarihi Yaklaşıyor, Onca Masrafın Altından Nasıl Kalkacağız Diye Dert Etmeyin; Evlilik Harcamalarınız İçin Evlilik Kredisinden Faydalanabilirsiniz... Özellikleri nelerdir? Belgelenebilir, düzenli ve yeterli gelir sahibiyseniz en az 1.000 YTL karşılığına kadar olan evlilik harcamalarınız için Evlilik...
 4. Evlilik Kredisi şartları HSBC Evlilik Kredisi

  Evlilik Kredisi şartları HSBC Evlilik Kredisi

  evlilik kredisi şartları hsbc evlilik kredisi hesaplama evlilik kredisi nasıl alınır evlilik kredisi alma evlilik kredisi hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Günümüz şartlarında, maddi sıkıntılara büyük bir fırsat olan, iyi değerlendirilmediği taktirde sıkıntıların çözümsüz olmasını sağlayan banka kredileri, kimi zaman adeta hayat kurtarıyor, kimi zaman ise hayat karartıyor Melek'lerim....
 5. KİMLER FAİZSİZ EVLİLİK KREDİSİ ALABİLİR ?

  KİMLER FAİZSİZ EVLİLİK KREDİSİ ALABİLİR ?

  evlilik kredisi kimlere verilir,faiz ödemeden evlilik kredisi nasıl alınır,kimler faizsiz evlilik kredisi çekebilir,evlilik kredisini kimler alabilir,faizsiz düğün evlilik kredisini kimler alabilir,faizsiz evlilik kredisi kimler alabilir hakkında bilgiler Hükümet’in vereceği bu kredinin ayrıntıları açıklandı. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın hazırladığı bu proje ile, evlenecek...

Sayfayı Paylaş