HSG (rahim filmi) nden kac gun sonra adet oldunuzz?

melekk27

Yeni Üye
Üye
HSG (rahim filmi) nden kac gun sonra adet oldunuzz?

Rahim filminden sonra ne zaman adet olunur Rahim filmi çektiren kadınlardan yorum istiyorum

Herkese merhaba. Ben kasım 28de rahim filmi cekildim. Fakat o ay yumurta yok dendi bana daha dogru adetten bir gun once bana 4cm lik kistin var dendi. Adet oldum 9. Gun film cekildi. Iki gun sonra. Prof. Doktor ultrasyonla bakti kistin yok dedi yanlis gormuslerdir dedi. Herneyse anlatmaya devam edeyim filmi cemildikten 11 gun sonra felan 2 gun pembe lekem vardi.

Film cekileli 27 gun oldu hala adet olmadim. Psikolojik mi bilmiyorum ama 3-4 gundur kasik agrim ara ara batmalar var. Yine tiksinti oluyorum aksam olunca zor yemek yaliyorum. Sabah mide bulantisi ile uyaniyorum. Geceleri karnim acikiyor ve acliktan uyaniyorum.
Ve evde iki kez test yaptim birinde birsey yok tu birinde ikinci cizgi coook silik cikti boyle havaya kaldirinca isiga tutunca belli oluyordu. Sizce ben de ne oluyor doktoea gitmeye de korkuyorum. Rahim filmi cekilen varsa yorumlaya bilir mi. Yada fikri olan?

Merhabalar hayatım konunda biraz değişiklikler yaptım. Bu konunun arasına sana yardımı olacağını düşündüğüm bazı konuların linklerini de veriyorum oraları incele hayatım geçmiş olsun. Bu konular üzerinden rahim filmi çektiren kadınların yorumlarını bulabilir, oradan kafandaki soruları bizlere iletebilirsin.

Geri