Etiketler:
 1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.467
  Beğenilen Mesajlar:
  2.303
  Ödül Puanları:
  113

  Hücresel Temizlik

  Konu, 'Feng Shui' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

  HÜCRESEL TEMİZLİK (Cellular Cleansing) (Patti Conklin Metodu)
  Neden Hücresel Temizliğe ihtiyacımız var?
  Hayatınız boyunca bedeniniz mükemmel bir şekilde her söylediğiniz söz, düşünce ve duygu’nun bir kopyasını tutmuştur. Bunlar hücre hafızası olarak tutulmaktadır. Sonuç olarak, siz söylediğiniz, düşündüğünüz ve hissettiğiniz kişisiniz. Zaman içinde, bu hafızaların birçok katmanı blokaj haline dönüşmüştür. Bedeninizdeki süptil enerji akışını bozmuştur. Bu şekilde hastalık (dis-ease) oluşur..

  Hücresel Temizlik (Cellular Cleansing) nasıl olur?
  Süreç hayat hikayenizi almakla başlar. Siz konuştukça, bedeniniz Ana Sorunu ve bunun yerini gösterir. Siz bir bölgede ağrı duyarken, Ana Sorun başka bir bölgede tutulabilir. Ben bu hatırayı ve diğer hatıralara ulaşırım. Hücresel Temizlik süreci sizin rahatlatılmanızla devam eder. Size çok güzel beyaz mermer merdivenleri imgelemenizi isterim. Sonuna ulaştığınızda, birçok kapıları olan muazzam bir koridor görürsünüz. Her bir kapı hayatınızın her bir yılını simgeler. Her bir odanın kapısını zihninizde açtığınızı imgelediğinizde, odanın kirli olduğunu görürsünüz. Hiçbir kişi veya hatıra yoktur, sadece kirlilik vardır. Sonra Melekleinizi veya Rehberlerinizi görürsünüz, ve birlikte odayı temizlersiniz. Temizledikçe, bedeninizdeki bloke olmuş enerjileri ve tutulmuş hatıraları temizlemiş olursunuz.

  Hücresel Temizliğin Yararları nelerdir?

  Bu sürecin en güzel tarafı eski hatıralarla uğraşmamanızdır. her birşeyi hatırlamak zorunda değilsiniz çünkü bedeninizde her hatıraya ulaşmak için bilgi vardır. Siz hayatınızın hatıralarını tutarsınız, ama korku, öfke, kıskançlık gibi acı veren duyguları bırakırsınız. Bu yöntemi deneyimleyen birçok kişi bunun geçmişteki olaylarını bırakabilmek için çok güzel bir yöntem olduğunu söylemişlerdir. Onlar hayata çok farklı bir şekilde bakabilirler.
  Hücresel Temizlik benim için uygun mu?
  Lütfen bunları okuduktan sonra bedeninize bunun size uygun olup olmadığını sorun. Eğer daraltan veya çökme duygusu hissederseniz, bunu şu an için "hayır" olarak algılayın. Eğer bedeninizde hafifletici veya yükselen bir duygu hissederseniz, bunu "evet" olarak algılayın ve kayıt olun.. Her zaman bedeninizi dinlemek önemlidir. Onda her cevap mevcuttur. Bedeninize tamamen güvenin.. Sizin için doğru olanı sadece SİZ biliyorsunuz.
  Hücresel Temizlik şimdiye kadar yapmış olduğunuz çaışmalardan çok farklı bir çalışmadır. Kişisel veya Grup halinde yapılıp,2-3 gün yarım gün sürmektedir.


   
Hücresel Temizlik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. İlk hücresel Wi-Fi telefonu

  İlk hücresel Wi-Fi telefonu

  Koreli üretici Samsung dünyanın kablosuz internet erişimi desteği sunan GSM tabanlı ilk telefonu tanıttı. P200 kodlu model GSM, GRPRS ve EDGE protokollerinin yanı sıra 'hot spot' olarak adlandırılan kablosuz internet erişimi sunan noktalarda da hizmet veriyor. Temel olarak e-posta okuma, internet sayfaları dolaşma için kullanılabilecek bu hizmet diğer yandan Skype ve benzeri uygulamaların...
 2. Hücresel Estetik Tedavi Yöntemi

  Hücresel Estetik Tedavi Yöntemi

  Tamamen doğal olan bu yöntemle derin kırışıklıklar 6-8 ay süreyle yok edilebiliyor. Cellest’ten Op. Dr. Tunç Tiryaki ile estetikte son uygulamaları konuştuk. Hücresel tedavi nedir? Cilt altında kalojen ve elastin liflerinin azalmasıyla yüz çizgileri oluşuyor. Derinin dermis denilen derin tabakası zamanla inceliyor, buradaki cildi yenileme hücrelerinin (fabrika hücreleri) sayısı azalıyor....
 3. Temizlik

  Temizlik

  Rüyada temizlik yapmak, kişinin dertlerini, sıkıntılarını bırakarak rahat edeceğine işaret eder. Fakat temizlik sırasında sabun varsa kişinin sıkılacağına işaret eder.
 4. HÜcresel Solunum

  HÜcresel Solunum

  HÜCRESEL SOLUNUM SOLUNUM Canlılar yaşamlarını devam ettirebilmek için sürekli enerji elde etmek zorundadır. Enerjiyi de ancak besin maddelerini yıkarak yani daha küçük moleküllere parçalayarak elde eder. Canlıların besin maddelerini yıkarak onlardan enerji elde etmelerine solunum denir. Bazı canlılar hücrelerinde bulunan yapılar sayesinde ortamda da oksijen varsa besinleri CO2 ve H2O'ya...
 5. temizlik

  temizlik

  3 ayat söylermisiniz?

Sayfayı Paylaş