1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.089
    Ödül Puanları:
    113

Hülya Avşar - Çok Yalnızım

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Hayatta Buldum Aşkı Kaderle İlk Oyunum Kırılmış Bir Dal Gibi
    Büküldü Kaldı Boynum

Çok Yalnızım Ama Çok
    Nasıl Şey Anlayamam
    Öldümmü Hiç Soran Yok
    Ben Böyle Yaşayamam

Dünyada Sanki Bir Ben
    Birde Bitmeyen Çilem
    Gözyaşı Seli Basmış
    Hala Damlıyor Neden

Hülya Avşar - Çok Yalnızım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hülya avşar biyografisi

hülya avşar biyografisi

hülya avsar biografi kazım koyuncu hülya avşar biyografi avşar hayatı helin biyografi Emral ve Celal Avşar'ın ilk çocuğu olarak, 10 Ekim 1963'te, Edremit Balıkesir'de dünyaya geldi. Aslen Ardahan'li ve Avşarlara mensuptur. Küçük yaşta yaptığı evlilik Mehmet Tecirli'den boşanmasıyla sona erdi. Bulvar Gazetesi'nin düzenlediği Kâinat Güzellik Yarışmasında birinci seçildi (1982), fakat evlilik...
  2. Hülya Avşar - Vallahi Billahi

Hülya Avşar - Vallahi Billahi

Ne geçti elime delice sevdimde Gülmeye başladım sana yol verdimde Bıkmışım nazından sazından cazından Şimdi çok rahatım özgürüm en azından Sen bana neler neler etmiştin Sen beni kul köle bilmiştin Vallahi billahi bir daha aşık olmam Vallahi billahi böyle aşka inanmam Dur deme boşuna bakmam göz yaşına Bu sayfa kapandı küs artık şansına Bıkmıştım nazından sazından cazından Şimdi çok rahatım...
  3. Hülya Avşar - Sevdim

Hülya Avşar - Sevdim

Bir ömür sürecek derken Nasıl oldu da bitti bu güzel, bu deli sevdam Canıma saklı yar sana her gece sorardım Ne yaparız bir gün ya biterse Derdin ya bitmez yanıma gel diye Geldim, beni yollar uçurumlar bağlamaz Sevdim, deli gönlüm sevemezse ağlamaz Sevdim, bu günümde, yarınımda sen varsın Ben seni her şeyden çok sevdim
  4. Hülya Avşar - Sevda Dalgaları

Hülya Avşar - Sevda Dalgaları

Neler çektim aşktan yana Bile bile düştüm kollarına Daha baştan dertli oldum Yana yana düştüm yollarına Olanlar oldu vurma yüzüme Birazcık olsun anla beni Nerden inandım senin sözüne Allah'ın aşkına yorma beni Yalanlarla yasaklarla geçti bir ömür Karşılıksız sevdalarla yandı bu gönül Yine bana kaldı günahları Sora sora buldum bağdatları Yaz yaşamadım güzler gördüm Başımda sevda dalgaları
  5. Hülya Avşar - Sensiz Kaldım

Hülya Avşar - Sensiz Kaldım

geceler karanlık kabuslar üzerimde yine dertlerimle ben başbaşayım gözlerin cağırmıyor sözlerin avutmuyor kadere küsmüş gönlüm yapayanlızsın söyle bana sensizlik neden bu kadar zor günlerim çekilmiyor yaşamak çok zor senle dolu günlerimi kalbime gömdüm içimde kalan sevgi seni düşlüyor sensiz kaldım inan ki dünyama gün doğmuyor günahım neydi tanrım hasretin çekilmiyor yüzünü görmeden acılarım...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş