1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

Hülya Avşar - Delilerin Delisi

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ne zaman asik olsam O zaman agliyorum Hali ile ben bu halimi
    Aska bagliyorum
    Bu kacinci ayrilik
    Onu da saymiyorum
    Zalimlerin zalimi
    Seni de saymiyorum
    Elimi sallasam ellisi
    Ama gozum gormuyor
    Delinin en delisi var
    O hep beni mi buluyor
    Yoksa ben de mi birsey var?

Hülya Avşar - Delilerin Delisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hülya avşar biyografisi

hülya avşar biyografisi

hülya avsar biografi kazım koyuncu hülya avşar biyografi avşar hayatı helin biyografi Emral ve Celal Avşar'ın ilk çocuğu olarak, 10 Ekim 1963'te, Edremit Balıkesir'de dünyaya geldi. Aslen Ardahan'li ve Avşarlara mensuptur. Küçük yaşta yaptığı evlilik Mehmet Tecirli'den boşanmasıyla sona erdi. Bulvar Gazetesi'nin düzenlediği Kâinat Güzellik Yarışmasında birinci seçildi (1982), fakat evlilik...
  2. Hülya Avşar  Resimleri

Hülya Avşar Resimleri

hülya avşar,hülya avşar resimleri,hülya avşar fotoları
  3. Hülya Avşar - Yürü Ya Kulum

Hülya Avşar - Yürü Ya Kulum

Gölgem misali yanımdasın kimseler duymasın Aşık degil ki oynasın gülün de sana kalsın Ah kendini yorma özlerim sanma Bana yar olamazsın zorla Yürü ya kulum bana dokunma İç çekişimden medet umma Hadi yürü ya kulum sebebi sorma Belki başka baharlara
  4. Hülya Avşar - Yalan Dünya

Hülya Avşar - Yalan Dünya

Bir Garip Yolcuyum Hayat Yolunda Yolunu Kaybetmiş Perişanım Ben Mecnun Misali Gurbet Ellerde Ümitsiz Sevginin Kurbanıyım Ben Yalan Dünya Her Şey Bomboş Hancı Sarhoş Yolcu Sarhoş Bir Gün Gibi Sanki Geçti Seneler Ümidim Kaybolmuş Perişanım Ben Alın Yazımmış Hayat Yolunda Ümitsiz Sevginin Kurbanıyım Ben
  5. Hülya Avşar - Sevdim

Hülya Avşar - Sevdim

Bir ömür sürecek derken Nasıl oldu da bitti bu güzel, bu deli sevdam Canıma saklı yar sana her gece sorardım Ne yaparız bir gün ya biterse Derdin ya bitmez yanıma gel diye Geldim, beni yollar uçurumlar bağlamaz Sevdim, deli gönlüm sevemezse ağlamaz Sevdim, bu günümde, yarınımda sen varsın Ben seni her şeyden çok sevdim
Etiketler:

Sayfayı Paylaş