Hülya Avşar Nasıl 12 Kilo Verdi?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Hülya Avşar Nasıl 12 Kilo Verdi?
hülya avşar 12 kilo verdi, hülya avşar zayıflama sırları, hülya avşar diyeti

Sevgili melekler, son günlerde kısa sürede 12 kilo veren ünlü oyuncu Hülya Avşar sosyal medyanın gündeminde. 1.5 ay gibi kısa bir sürede 12 kilo veren Hülya Avşar bu kiloları vermek için sosyetenin ünlü yaşam koçu Şeyda Coşkun'la çalıştı. Geçtiğimiz günlerde Hadise'nin verdiği 15 kiloyu geri almasıyla etrafına "yanlış diyetle kilo verdim, geri aldım, sarkmalar oldu" deyince gündeme gelen Coşkun, Hadise için "zayıflattım, bikinili resimleriyle ortaya çıktı, sen yiyorsan ben ne yapayım" demişti. Coşkun'la çalışan Avşar kızı bakalım nasıl zayıflamış..

Yeni görünümüyle herkesi kendine hayran bırakan Avşar, Women’s Fitness dergisine verdiği röportajda şöyle konuştu:
Çok obur değilim zaten. Ivır zıvır yemem, kuruyemiş severim. Onu da 15 günde bir keyifle yerim. Hiçbir zaman arsız olmadım ama tatlıcıyımdır, şimdi hiçbir zaman yemediğim kadar tatlı da yiyorum. Şeyda, onu bıraktıktan sonra kilonuzu nasıl koruyacağınızı gösteriyor. Eğer o kuralları uygularsanız, bütün sorun ortadan kalkıyor.” Uyguladığı özel diyeti sporla da desteklediğini söyleyen Avşar, “Hayatımda sadece tenis ve yüzme var. Çok yüzüyorum. En önemlisi yürüyüş, o da her zaman olabilecek, olması gereken bir şey… Yüzme içlerinde en fit yapanı” şeklinde konuştu.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri