1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hülya Öztürk Eserleri-Hülya Öztürk Resim Galerisi

Konu, 'Türk Ressamlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hülya öztürk hülya öztürk facebook melek facebook Hülya Öztürk Eserleri-Hülya Öztürk Resim Galerisi

Hülya Öztürk Eserleri-Hülya Öztürk Resim Galerisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. beyazıt öztürk

beyazıt öztürk

aktüel dergisi kardan adam aktüel kardan adam beyazıt öztürk kıyafetleri 1969 Bolu doğumlu olan Beyazıt Öztürk, Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü mezunu. Okurken radyoculuğa heves etti ama, ona "sen 'r'leri söyleyemiyorsun, en iyisi mi sen hiç konuşma sadece program hazırla" dediler. Buna rağmen Beyazıt şansını denedi ve program sundu. "Beyaz"...
  2. Burhan Yıldırım-Burhan Yıldırım Eserleri-Burhan Yıldırım Resim Galerisi

Burhan Yıldırım-Burhan Yıldırım Eserleri-Burhan Yıldırım Resim Galerisi

burhan yıldırım burhan yıldırım ressam facebook ressam Burhan Yıldırıma ait resim galerisi meleklerim, bu resimler benim çok hoşuma gittiği için paylaşmak istedim sizlerle.
  3. Semra Taşdemir Eserleri-Semra Taşdemir Resim Galerisi

Semra Taşdemir Eserleri-Semra Taşdemir Resim Galerisi

semra taşdemir Semra Taşdemir-Semra Taşdemir Eserleri-Semra Taşdemir Resim Galerisi
  4. Ertuğrul Ateş Eserleri-Ertuğrul Ateş Resim Galerisi

Ertuğrul Ateş Eserleri-Ertuğrul Ateş Resim Galerisi

ressam ertuğrul ateş ertuğrul ateş ressam eserleri evlendi Ertuğrul Ateş-Ertuğrul Ateş Eserleri-Ertuğrul Ateş Resim Galerisi
  5. Hülya

Hülya

Merhabalar ben 3.5 yıllık evliyim adetime 4 gün var ama göğüslerim şiş ve ağrı var acaba hamile miyim yardımcı olursanız sevinirim...

Sayfayı Paylaş