1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Humus nasıl yapılır?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Humus nasıl yapılır Humus tarifi kızlar çok acil tarafından humus tarifini istiyorum sizden ama lütfen detaylı bir anlatım olsun resimlide olsun olsunda olsun :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz,
    Forumumuzda bulunan Humus Tarifi adlı konumuzu inceleyebilirsiniz :)

Humus nasıl yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. humus!

humus!

Kullanılan Malzemeler : 250 gr. nohut 1/2 bardak tahin 2 diş sarımsak 1 adet limon 2 çay kaşığı kimyon 2 çay kaşığı kırmızıbiber 2 çay kaşığı tuz 1 kahve fincanı sıvıyağ Kaç Kişilik : 4 Tarifi : Nohutlar iyice haşlanır. Mutfak robotuna konur püre haline getirilir. Püreye tahin, dövülmüş sarımsak, tuz, kimyon ve limon suyu katilir. Servis tabağına alınıp, servis yapılır.
  2. Misket Nasıl Yapılır?

Misket Nasıl Yapılır?

misket, nedir, nasıl yapılır, cam küreler, yapılışı, video, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Küçükken abimin bir büyük kavanoz dolusu rengarenk misketleri vardı.İrili ,ufaklı,onlarla oynardı.Ben küçüğüm diye vermek istemezdi.Ben de o evde yokken gizli gizli oynardım..:) Nette gezinirken bu misketlerin nasıl yapıldığına ilişkin bir video buldum ve sizinle paylaşmak...
  3. Röfle Nasıl Yapılır ?

Röfle Nasıl Yapılır ?

röfle yapımı röfle nasıl yapılır röfleli saç renkleri röfleli saçlar röfle, nedir, nasıl yapılır, röfle yapma teknikleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Röfle, Fransızca bir kelimedir ve Türkçe karşılığı “ışıktan gelen akis” (pırıltı) demektir Değişik renk tonlarındaki saçlar arasından küçük parçalar halinde ayrılan saçların, değişik ilaç, teknik ve usullerle...
  4. kuymak nasıl yapılır

kuymak nasıl yapılır

Kuymak nasıl yapılır kuymak tarifi.Sevgili melekler az önce alt kattaki komşumuza gittim kuymak yapmıştı ilk defa yedim ve tadı hoşuma gitti bende bu ilk defa tattığım lezzetli yemeği sizlerle paylaşmak istedim şimdiden afiyet olsun MALZEMELER 1 su bardagi misir unu 100 gr. Trabzon tereyagi 150 gr. Trabzon Imansiz peynir 1 su bardagi sicak su YAPILIŞ TARİFİ Tereyagini tencereye...
  5. Humus Tarifi

Humus Tarifi

humus nasıl yapılır humus tarifi humus yapılışı Sofralarımızın birbirinden leziz mezelerinden biri olan humusun tarifini sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :) Malzemeler: * 1.5 bardak nohut * Yarım bardak tahin * Yarım bardak zeytinyağı * 3 çay kaşığı kırmızı biber * 4-5 diş sarımsak * 3 limon * Tuz * Üzeri için zeytin, turşu, maydanoz Hazırlanması: * Nohut ayıklanıp akşamdan...

Sayfayı Paylaş