Hurda deposuna bir bekci gerekli...

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Hurda deposuna bir bekci gerekli...
Kongre üyeleri bir gün ülkenin issiz bir bölgesinde, kocaman ve terk edilmis bir hurda yigini deposu kesfetmislerdi. Üyelerden birisi;

- "Bir bekçi kiralayalim buraya sahip çiksin" diye öneride bulundu.

Böylece bir adami "Bekçi" olarak ise aldilar.Ertesi gün bir diger kongre üyesi;

• "Iyi yaptik da... Bir eksik var" dedi.
  • "Biz bu adama bir is tanimi vermedik, ayrica adami egitmemiz de gerekli."

Digerleri onu hakli bulmuslardi.
Böylece bekçinin is tanimini belirleyecek bir "Planma Bölümü" kurdular, oraya da bu tanimlari rapor edecek bir "Belgeleme Uzmani" ile bekçiyi egitmek için "Egitmen" aldilar.

Birkaç gün sonra diger kongre üyesi sordu bu kez:

- "Peki ama bu bekçi ve is tanimini yapanlar iyi çalisiyorlar mi, onlari denetlemek için de birisi gerekli degil mi?"

Böylece bekçi ve egitmenlerini denetleyecek bir "Kalite Denetim Bölümü" kurdular ve oraya da bir "Kalite Denetim Sorumlusu" ile bu adamlarin ne yaptigini rapor etmesi için "2 Müfettis" aldilar.

Ertesi gün bir diger kongre üyesi dedi ki:
- "Peki ama bir bekçi ve ardindan birçok denetleyici ise aldik, bunlara nasil maas verecegimizi düzenleyen bir sistem olmali."

Böylece bir "Muhasebe Bölümü" kurdular ve bir "Muhasebeci", bir "Bordro Memuru" ve tüm bu insanlarin ne kadar çalistigini, ise gelis gidis saatlerini izlemesi için bir "Denetleme Uzmani"ni ise aldilar.

Ertesi gün bir diger kongre üyesi yeni bir öneride bulundu:
- "Evet, bir bekçimiz var, bagli oldugu departmanlari da kurduk, iyi güzel de bunlara ne yapmalari gerektigini bildirmek için bir de müdür gerekli degil mi?"

Müdür, müdür yardimcisi ve bir de sekreter aldilar.
Ve birkaç gün sonra kongre toplantisinda tartisma çikti. Bütçenin 22.000 dolar üzerine çiktiklarinin ayirdina varmislardi.

Toplanti sonunda acilen aldiklari karari uyguladilar:

- "Tüm gereksiz giderleri belirleyerek kesmeliyiz" dediler.

Ve bekçiyi kovdular.

Geri