Hürrem Sultan saç rengi ve modeli kimlere yakışır

M

Misafir

Forum Okuru
Hürrem Sultan saç rengi ve modeli kimlere yakışır
hürrem sultan saç modeli hürrem sultan saç rengi kimlere yakışır hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Muhteşem Yüzyıl dizisinin asi ve aşık güzeli Hürrem Sultanın saç rengi ve Hürrem Sultanın saç modeli, kimlere yakışır kimler yaptırmalı, gelin hepsini bu makalemizde öğrenelim. Meleklermekani.com olarak, sizlere daha önce Hürrem Sultan Kıyafetleri modellerini paylaşmıştık ver bunun yanı sıra Muhteşem Yüzyıl takı modellerinide paylaşıma sunmuştuk. Sevilen dizinin başrol oyuncusu efsane kadın Hürrem Sultan'ın saç modeli ve saç rengi, günümüz kadınları tarafından ilgi görüyor ve Hürrem Bakırı adı verien bakır kızılı rengi ve Hürremin saç modeli, bakalım kimlere yakışır, yaptırmak isteyenlerin dikkatine olsun diyoruz!

380014d78949f75c8e.jpgHürrem Sultan karakterindeki Meryem Uzerli’nin saç rengi “Hürrem Bakırı” adı altında kadınların ilgisini hemen çekti.

Kendine bu rengin yakışacağını düşünen bayanlar da kumral bakırı olarak da tabir edilen bu rengi tercih ediyor.

Ancak bu saçı yaptırmak isteyen kadınların dikkat etmeleri gereken şeyler var. Öncelikle Meryem Uzerli’nin gözleri renkli ve teni de beyaz. Bu tarz bir saç rengi de ancak böyle bir bayana yakışır.

Esmer bayanlarda bu tarz bir saç rengi biraz garip kaçabilir. O nedenle kumral bakırı rengi yerine biraz daha koyu tonları tercih etmeleri önerilmektedir.

Ayrıca bu rengi seçen bayanların kıyafetlerine de dikkat etmesi gerekiyor. Saç rengiyle tezat oluşturacak tonlar tercih edilmeli. Sarı veya turuncu solgun göstereceği için Hürrem sultan gibi yeşil, koyu mavi ve siyah gibi renklere sahip kıyafetler giyilmeli.

Makyaj yaparken ise kahve ve bakır tonları kullanılırsa oldukça uygun bir seçim olacaktır.
 
ESDE

ESDE

Hamiş Melek
benim suanki sac rengim, hos duruyor gercekten, gozlerim renkli degil ela ama benim hosuma gitti, ilk boyattigimda tatli bir kizil olmustu , aktikca bu rengi aliyor, yaptirmak isteyenler once sac rengini actirmak gerekiyor, dolayisiyla saclar biraz yipraniyor bilginiz olsun:) Birde cok cabuk akan bir renk oldugundan fazla gecmeden yeniletmek gerekiyor, suan hamile oldugumdan ben boyatamiorum diplerimde siyah siyah suruyor ama ne yapayim:)
 

Benzer İçerikler

GREY
Cevaplar
1
Görüntüleme
3K
Cennet-ul Meva
Cennet-ul Meva
Young bride
Cevaplar
4
Görüntüleme
7K
tavuk_kavurma
tavuk_kavurma
M
Cevaplar
0
Görüntüleme
4K
Misafir
M
TİTAN
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
TİTAN
TİTAN
Üst