Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hüseyin Çebişçi Aşk Tenindir şarkı sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bora duran aşk tenindir şarkı sözü dinle sevgili aşk tenindir şarkı sözü dinle sevgili sözleri derindir aşk tenindir şarkı sözü, hüseyin cebişçi, aşk tenindir, şarkıları, şarkı sözleri burada arkadaşlar

Hüseyin Cebişçi'nin "aşk tenindir" adlı sevilen şarkısının sözlerini bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Ben bu şarkıyı çok severim ve eminim ki benim gibi sevenler ve sevecek olanlarda var aramızda :)

Derinlemesine uzayıp giden
    Boğulurcasına nefes isteyen
    Aslına veda ettiren bir yolculuk
    yolculuk aşkımm

Aşk serindir
    Aşk derindir
    Aşk tenindir sevgilim

Sonu tahmin edilemeyen
    Başına göz yumulan
    Oyunu kabul ettiren
    Bir rüyadır aşkın

2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113
    Süpper bir parça bende dinliyorum harika :DD

Hüseyin Çebişçi Aşk Tenindir şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çağlayan Topaloğlu aşk aşk aşk şarkı sözü

Çağlayan Topaloğlu aşk aşk aşk şarkı sözü

Çağlayan Topaloğlu aşk aşk aşk şarkı sözü istiyorum sizden lütfen bu şarkının sözlerini paylaşın ve dinleyin tavsiye ederim :)
  2. Gökhan Akar Sahibinden Çok Temiz Aşk Şarkı Sözü lazım

Gökhan Akar Sahibinden Çok Temiz Aşk Şarkı Sözü lazım

Merhaba kızlar siz hiç Sahibinden Çok Temiz Aşk Şarkısını dinlediniz mi? Ben dinleyin derim ve dinleyipte bu şarkının sözlerini bilenlerden ise Gökhan Akar Sahibinden Çok Temiz Aşk Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum.
  3. Gökhan Akar'ın Seslendirdiği Sahibinden Çok Temiz Şarkısının Sözleri

Gökhan Akar'ın Seslendirdiği Sahibinden Çok Temiz Şarkısının Sözleri

Gökhan Akar Sahibinden Çok Temiz Aşk şarkı sözleri Gökhan Akar Sahibinden Çok Temiz Aşk şarkısı sözü Sevgili melekler, bu makalemizde belki daha önce adını hiç duymadığınız bir yetenek olan Gökhan Akar 'ın seslendirdiği bir şarkıyı sizlerle paylaşacağız. İşte Gökhan Akar Sahibinden Çok Temiz Aşk şarkısı sözü .. :) Sahibinden çok temiz aşk arıyorum Yıllardır döne döne Az kullanılmış olsun...
  4. Ai Se Eu Te Pego Şarkı Sözü istiyorum

Ai Se Eu Te Pego Şarkı Sözü istiyorum

Merhaba arkadaşlar hepinize mutlu ve keyif dolu bir pazar günü diliyor ve bu sıcaklarda nasıl mutlu pazar geçireceksiniz diyede merak ediyorum:) Ayrıca sizlerden Ai Se Eu Te Pego Şarkı Sözünü yazmanızı rica ediyorum.
  5. Michel Telo Ai Se Eu Te Pego Şarkı Sözleri Bir Şarkısın Sen

Michel Telo Ai Se Eu Te Pego Şarkı Sözleri Bir Şarkısın Sen

Bir Şarkısın Sen Ai Se Eu Te Pego Şarkı Sözü Bir Şarkısın Sen Ai Se Eu Te Pego Şarkı Sözleri Sevgili melekler, Bir Şarkısın Sen yarışma programı tüm hızıyla ve başarılı yarışmacılarıyla devam ediyor. Türkçe sözlü şarkılarda olduğu gibi yabancı parçalarda da kendilerini gösteren küçük yarışmacılar ilgiyle izleniyor. Bu konumuzda Bir Şarkısın Sen Ai Se Eu Te Pego Şarkı Sözleri ile...

Sayfayı Paylaş