1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

Hüseyin Turan - Ah Le Yar

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sana olan duygalari bir bilebilsen, anlata bilsem, belki severdin. Icimdeki hasretini bir duyabilsen,
    anlaya bilsen,belki benim'din.

Sana sevdigim diyemem,
    Yalan Yalan Yalan Yalan
    Vallahi Yalan, inanki Yalan.
    Sen Kara Sevdamsin benim,
    Duman Duman Duman Duman
    hasretin tüter,icimde yanar....

Ah le yar yar,
    yine basimda sevdan.
    Ah le yar yar,
    Geceler kara zindan.
    Ah le yar yar,
    bir parcacik canim kaldi onuda sen al.

Aklima düstü Gözlerin,
    bir Bicak gibi,ah Silah gibi,Cehennem gibi.
    Söylenmemis Türkümdün sen,
    unutmam seni,unutmam seni,Unutamamki.

Sana sevdigim diyemem,
    Yalan Yalan Yalan Yalan
    Vallahi Yalan,inanki Yalan.
    Sen Kara Sevdamsin benim,
    Duman Duman Duman Duman
    hasretin tüter icimde yanar...

Ah le yar yar,
    yine basimda sevdan.
    Ah le yar yar,
    Geceler kara zindan.
    Ah le yar yar,

Hüseyin Turan - Ah Le Yar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hüseyin Turan - Yar için

Hüseyin Turan - Yar için

Yar için Bahar görmedim anam yazımdan oldum Yar için ağladım anam gözümden oldum Ben de düştüm bu dertlerin gayrı eline Ah ede ah ede anam özümden oldum Bu dertlere düştüm anam ben o yar diye Yarim de gelmiyor şimdi derdi var diye Dermansız dertlerin anam düştüm eline Ben kime yalvaram anam yaram sar diye
  2. Hüseyin Turan - Yar Demedin

Hüseyin Turan - Yar Demedin

Ey sevdiğim birgün bana Yar demedin yar demedin Gece gündüz tenhalarda Ağlayanım var demedin Ağlayanım var demedin Var demedin yar Gece gündüz tenhalarda Ağlayanım var demedin Ağlayanım var demedin Yar demedin yar Seni sevmek suç mu bana Ağlıyorum yana yana Bir melhem verip yarana Sür demedin yar demedin Sür demedin yar demedin Sür demedin yar Bir melhem verip yarana Sür demedin yar...
  3. Hüseyin Turan - Dinle

Hüseyin Turan - Dinle

hüseyin turan doktor sözleri hiç söylemediysem şimdi söylüyorum hüseyin turan hiç söylemediysem şimdi söylüyorum dinle dinle Dinle Yüreğimde yangın başlar Gün dönünce akşama Aklım başımdan gidiyor Sen gelince aklıma Sensiz olmaz diye diye Akşam oluyor bu şehirde Hiç söylemediysem Şimdi söylüyorum Seni her şeyden Çok seviyorum dinle Şu dağların ötesinde Bir yol var ki sana...
  4. Hüseyin Turan - Çalma Çoban

Hüseyin Turan - Çalma Çoban

Çalma Çoban Çoban kavalını dertli çalıyor Koyunları koygun koygun meliyor Gül yüzlü yarimi eller alıyor Çalma çoban kavalını bugünler Hastadır garip gönlüm durmadan inler Çobanın kavalı sinemi deldi Ağlar iki gözüm ne zaman güldü Gül yüzlü yarimi yadeller aldı Çalma çoban kavalını bugünler Hastadır garip gönlüm durmadan inler
  5. Hüseyin Turan - Acayip Hayvanlar

Hüseyin Turan - Acayip Hayvanlar

İncinsen de sözün düzünü diyciğem İncinsen de sözün düzünü diyciğem Acayip hayvanlara benziyirsen Acayip hayvanlara benziyirsen acayip hayvanlara benziyirsen Men senin bu emellerine nice dözüm Men ne diyim daha sana yoktur sözüm Sır sıfatından su içmeyir gözüm Cinlere şeytanlara benziyirsen Cinlere şeytanlara benziyirsen Acayip hayvanlara benziyirsen Acayip hayvanlara benziyirsen A bu...

Sayfayı Paylaş