1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.089
    Ödül Puanları:
    113

Hüseyin Turan - Eylen Yolcum

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Eylen yolcum Eylen yolcum eylen bir su vereyim,
    Susuz çöller aşmadınmı yaralı,
    Hüseyin cemali vardır yüzünde,
    Beni mahrum etme dost ellerinden,şah yollarından

Bende ayrı düştüm sevdiklerimden,
    Ok yedim zamane yezitlerinden,
    Dileğim var kerbelanın çölünden,
    Beni mahrum etme dost ellerinden,şah ellerinden

Sensin Zeynel canım kabe dediğim,
    Sana gelen oklar sinemi deldi,
    Bak bende susuzum o günden beri,
    Beni mahrum etme dost ellerinden,şah yollarından.

Hüseyin Turan - Eylen Yolcum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hüseyin Turan - Gül Kuruttum

Hüseyin Turan - Gül Kuruttum

Gül Kuruttum Gül kuruttum gül kuruttum Yari sinemde uyuttum Yar söyledi ben unuttum Ah akabinde düştü gönül Yardan ayrılması müşkül Gül ezerler gül ezerler Gülü tabağa dizerler Güzeli candan severler Ah akabinde düştü gönül Yardan ayrılması müşkül
  2. Hüseyin Turan - Çoktan Beri

Hüseyin Turan - Çoktan Beri

hüseyin turan çoktan beri Çoktan Beri Çoktan beri yollarını gözlerim Gönlümün ziyası dost sefa geldin Şu garip gönlümün bağı bostanı Ayva ile turunç nar sefa geldin Yoksa karşımızda oturan mısın Serimi sevdaya yetiren misin Ağır yüklerimi götüren misin Katar maya ile yar sefa geldin Hindi'dir yarimin kaşları Hindi Bilmem melekmiydi arştanmı indi Bir su ver içeyim yüreğim yandı...
  3. Hüseyin Turan - Cennette İnsan

Hüseyin Turan - Cennette İnsan

Gözleri kör değil, kulağı sağır Bütün kainatı bilmekte insan Hayvan cehennemde cezası ağır Huriler içinde cennette insan Cennettir bu dünya insan olana Cehennem de burda hayvan olana Gönül haktır kıymetini bilene Onu saygı ile almakta insan Temizlenmiş ruhu ak olmuş iken Mevlanın katında hak olmuş iken Ruhu can ile can hak olmuş iken Neden başkasına minnette insan Şüphesiz mevlanın yerler...
  4. Hüseyin Turan - Asiye

Hüseyin Turan - Asiye

Ağasarın balını da gel salını salını Adam cebinde taşır senin gibi gelini Uy asiye asiye tütün koydum kesiye Anan seni veriye de bir bağa pırasiye Sis dağının başları da küfur küfur esiyu Baban bu yıl kurbanı da çifter çifter kesiyu Oğul nazimin oy
  5. Hüseyin Turan - Acem Kızı

Hüseyin Turan - Acem Kızı

Acem kızı Çırpınıp da şan ovaya çıkınca Eğlen şan ovada kal acem kızı Uğrun uğrun kaş altından bakınca Can telef ediyor gül acem kızı Senin seven aşık neylesin malı Yumdukça gözünden döker mercanı Burnu fındık ağzı kahve fincanı Şeker mi şerbet mi bal acem kızı

Sayfayı Paylaş