Hüseyin Turan - Leyla Nefesi (2010)

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Hüseyin Turan - Leyla Nefesi (2010)
Türkü severlere müjde! Hüseyin Turan'ın yeni albümü müzik piyasasına çıktı sizler için bu yepyeni albümün tanıtımına geçiyorum
01. Leyla
02. Ahu Gözlüm
03. Ardıçtandır Guyuların Govası

04. Bir Güzeli Methedeyim 05. Kurusa Fidanın
06. Evlerinin Önü Handır
07. Yaralıyam
08. Çayın Öte Yüzünde

09. Atma Beni Ellere 10. Pir Sultana Arzuhalim
11. Hak İçin Kurban
12. Nerdesin

< Konu Resmi..>
< Konu Resmi..>

Özcan Deniz Leyla Albümü hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Ziynet Sali"Bugün Adım Leyla" Full Albüm Tanıtımı Ziynet Sali"Bugün Adım Leyla" Full Albüm Tanıtımı
ziynet sali yeni albüm 2014, ziynet sali bugün adım leyla albümü, ziynet sali 2014, ziynet sali full albüm Yeni albüm çıkaran sanatçılardan biri olan Ziynet Sali, "Bugün Adım Leyla" adını verdiği ve üç cd den oluşan muhteşem albümünü...
Yerli Albüm Tanıtımları 0
Özcan Deniz Leyla Albümü Özcan Deniz Leyla Albümü
özcan deniz resimleri özcan deniz ozcan Sinema filmlerinin ve dizilerinin ardından pop müziğinin sevilen isimlerinden olan Özcan Deniz, 2011 albümü ile sevenleriyle...
Yerli Albüm Tanıtımları 1