1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.157
    Ödül Puanları:
    113

Hüseyin Turan - Sarardım Ben Sarardım

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sarardım ben sarardım
    Sarardım ben sarardım
    Senin için sarardım
    Baş yastıkta göz yolda
    Her geçene sorardım

Al dağlar yeşil dağlar
    Gurbette yarim ağlar

Açtım'ola şu Sivas'ın gülü yaprağı Çekti de bizi bu yerlerin suyu toprağı

Kayalardan kayarım
    Bulamadım ayarım
    Ben bu dertten ölürsem
    Kaderime sayarım

Hüseyin Turan - Sarardım Ben Sarardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hüseyin Turan - Sen Şehirli Ben Köylüyüm

Hüseyin Turan - Sen Şehirli Ben Köylüyüm

Sen şehirli ben köylüyüm Sen atlas ben halımıyım Sen öyleysen ben böyleyim Sen gülsün ben çalımıyım Sen barıştın ben dargınım Sen akıyon ben durgunum Sen birgünsün ben hergünüm Sen Cuma ben Salı mıyım Sen iş buldun ben avare Sen ovaya ben bayıra Sen okula ben davara Sen zeki ben delimiyim
  2. Hüseyin Turan - Dinle

Hüseyin Turan - Dinle

hüseyin turan doktor sözleri hiç söylemediysem şimdi söylüyorum hüseyin turan hiç söylemediysem şimdi söylüyorum dinle dinle Dinle Yüreğimde yangın başlar Gün dönünce akşama Aklım başımdan gidiyor Sen gelince aklıma Sensiz olmaz diye diye Akşam oluyor bu şehirde Hiç söylemediysem Şimdi söylüyorum Seni her şeyden Çok seviyorum dinle Şu dağların ötesinde Bir yol var ki sana...
  3. Hüseyin Turan - Çalma Çoban

Hüseyin Turan - Çalma Çoban

Çalma Çoban Çoban kavalını dertli çalıyor Koyunları koygun koygun meliyor Gül yüzlü yarimi eller alıyor Çalma çoban kavalını bugünler Hastadır garip gönlüm durmadan inler Çobanın kavalı sinemi deldi Ağlar iki gözüm ne zaman güldü Gül yüzlü yarimi yadeller aldı Çalma çoban kavalını bugünler Hastadır garip gönlüm durmadan inler
  4. Hüseyin Turan - Ben Kendimi Gülün Dibinde Buldum

Hüseyin Turan - Ben Kendimi Gülün Dibinde Buldum

Ben kendimi gülün dibinde buldum Ben kendimi gülün dibinde buldum Kuru kuru sevda imiş sarardım soldum Sevda bir düş imiş kendime yordum Ay karanlık gece vurdular beni Yarin çevresinde sardılar beni Değirmen deresi bölük kadınım bölüktür İçerde ciğerim delik kadınım deliktir
  5. Hüseyin Turan - Acayip Hayvanlar

Hüseyin Turan - Acayip Hayvanlar

İncinsen de sözün düzünü diyciğem İncinsen de sözün düzünü diyciğem Acayip hayvanlara benziyirsen Acayip hayvanlara benziyirsen acayip hayvanlara benziyirsen Men senin bu emellerine nice dözüm Men ne diyim daha sana yoktur sözüm Sır sıfatından su içmeyir gözüm Cinlere şeytanlara benziyirsen Cinlere şeytanlara benziyirsen Acayip hayvanlara benziyirsen Acayip hayvanlara benziyirsen A bu...

Sayfayı Paylaş