Etiketler:
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    570
    Ödül Puanları:
    0

Huzurlu bebek odaları

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

huzur bebek odası Böyle sade,kibar ve huzurlu renklerde bebek odaları yapmak varken neden o cart çingene pembesi,kötü turuncu ve cırtlak sarı gibi renkler odalar için seçilir hiç anlamıyorum..
    Ayrıca kız bebekler niye çingene pembesi kıyafetlere boğulur ki,hiç beğenmiyorum..
    Lütfen bebekleriniz için biraz sadelik ve huzur tercih edin ki onlar da renklerin etkisiyle daha mutlu olsunlar:)

2. meyraa

meyraa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    malesef ben bebeğime böyle güzel odalar yapamayacağım onun için çok üzülüyorum :( hepsi birbirinden güzel

3. elif_ecrin

elif_ecrin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    benim ikizlerim olsun böyle karşılıklı yatırayım onları 1oğlum var birde ikizlerim olsun hayır demem :)Allah'ım herşeyin hayırlısını ver....

4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

ayyy çok güzeller emeğine sağlık

Huzurlu bebek odaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek Odaları - Beşikler - Genç Odaları

Bebek Odaları - Beşikler - Genç Odaları

beşikler en güzel genç odaları en güzel bebek odası takımları bebek beşikleri odaları Bebek bekleyen ailelerin en büyük derdidir bebek odası düşüncesi :D:D o yüzden sizler için yani siz sevgili melekitoşlar için bir kaç örnek toparladım :):) umarım beğenirsiniz :) ve o misler kokulu bebişlerinizi bu odalarda sağlıkla büyütürsünüz :):) güzel farklı tasarımda bebek odaları ve bebek...
  2. 2010 bebek odaları

2010 bebek odaları

2010 bebek odaları 2010 bebek odası takımları odaları odalari odası modelleri Bebek bekleyen çiftler ve bebeğinin odasını yenilemek isteyenleri bebişleri için çok şirin modeller bekliyor Renkleri ve şirinliklerinin yanısıra oldukça kullanışlı ve modern bebek odaları mağazalarda sizleri bekliyor.Bebeğinizin rahatlığını düşünen her anne baba için bu modeller olumlu bir şekilde düşünülebilir....
  3. Bebek odanıza balonlar

Bebek odanıza balonlar

Bebek odalarına oyuncak ayı,araba,bebek dışında birde balon deneyin ne kadar renkli ve cıvıl cıvıl olurlar odaya renk çocuğunuza neşe gelsin :D:D

Sayfayı Paylaş