1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Hz İsa'nın Mucizeleri Nelerdir ?

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Hazreti İsa'nının mucizeleri nelerdir ? Nihat hatipoğlunun proğramında tam dinleyemedim malum sahur zamanıydı. Bana bu konuyla alakalı net ve yorumsuz bilgileri verirseniz sevinirim.
   
 2. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

Hz İsa'nın Mucizeleri Nelerdir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Hz. İsa'nın tebliğ ettiği fakat daha sonraları tahrif edilen din.

  Hz. İsa'nın tebliğ ettiği fakat daha sonraları tahrif edilen din.

  Günümüzde dünyanın her tarafından mensubu bulunan ve dünya nüfusunun l/5'inin dini olan Hrıstiyanlık, Filistin bölgesinde doğmuş evrensel bir dindir. Bir milyar civarında mensubu vardır. Menşei itibariyle vahye dayanan ve kutsal kitabı olan, özde tek tanrılı olmakla beraber, sonradan teslis inancına dönüştürülmüş bir dindir. Bu dinde ayrıca peygamber, melek, âhiret kader gibi dini kavramlar...
 2. mucizeler

  mucizeler

  Yüz bakımınız için basit reçeteler
 3. Hazreti İsa'nın ilk cümlesi neydi kızlar

  Hazreti İsa'nın ilk cümlesi neydi kızlar

  Hazreti Meryem'in doğurduğu ve doğduğunda hazreti İsanın Kullandığı ilk cümle neydi ? Gerçekten Hazreti isa Allahın Oğlumuydu ?
 4. Hazreti İsa'nın Ölüleri dirilten duası neydi

  Hazreti İsa'nın Ölüleri dirilten duası neydi

  Ya nihat hatipoğlu tam anlatıyordu benim bir işim var birazdan bakacam belki o zamana kaçırırım hem uykumda geldi yatmam lazım. Ama meraktan çatlıyacam ben ya, Hazreti İsa'nın ölüleri dirilten bir duası varmış kızlar. Proğramı seyreden bu duayı benimle paylaşabilir mi lütfeeeeen ?
 5. Hz Yuşa'nın hayatı ve mucizeleri

  Hz Yuşa'nın hayatı ve mucizeleri

  Hz Yuşanın Hayatı, Yuşa Peygamberin Hayatı, Hazreti Yuşa'nın Hayatı Daha önceden misafirimizin sorduğu hz yuşa türbesi nerede sorusuna yine bir misafir üyemiz cevap vermiştir. Bizlerde meleklerim sizler için araştırarak, Hazreti Yuşa'nın hayatı ve mucizeleri hakkında aşağıdaki bilgilere ulaştık. Umarız yararımız olur. Mûsâ aleyhisselâmın yeğenidir. Yûsüf aleyhisselâmın soyundandır. YÛŞÂ...

Sayfayı Paylaş