I-İ Harfi Rüya Yorumları

M

Misafir

Forum Okuru
I-İ Harfi Rüya Yorumları
IRMAK : Durgun ve temiz bir ırmak; zenginliğin, mutluluğun ve başarının simgesidir. Kirli bir ırmak; kıskanç insanlarla çevrili olacağınız ve pek çok tartışma yaşayacağınız anlamına gelir.

ISIRIK : Kötülüğün işaretidir. Bu kötülük sizi sevmeyenler ve çekemeyenler tarafından gelecek demektir.

ISIRMAK : Bir düşmanla karşılaşacağınız ve bundan zararlı çıkacağınız anlamına gelir. Çok yoğun olsanız bile, bugünün işini yarına ertelemezseniz iyi edersiniz.

ISLIK : Her konuda başarılı olacaksınız. Loş ışık, kısmen başarılı olacaksınız demektir. Eğer ışıkların söndüğünü gördüyseniz, uzun süredir gerçekleştirmeye çalıştığınız bir planınızla ilgili hayal kırıklığına uğrayacaksınız.

- İ -

İÇMEK : Temiz su içmek, mutluluk işaretidir. Sarhoş olana kadar alkol içmek, kendinize hakim olamayacağınıza ve bir kaza geçirme tehlikesi yaşayacağınıza işarettir.

İDAM : İdam edildiğini görmek, başkaları yüzünden bazı zarara gireceğiniz anlamındadır.

İDDİAYA GİRMEK : Girmiş olduğunuz yeni projelerde dikkatli olmanız gerekiyor.

İDRAR : Hastalık ve kavganın işaretidir. İdrar yaptığınızı görmek uğursuzluk, şanssızlık olarak yorumlanır.

İĞFAL : Rüyada genç bir kadın iğfal edildiğini görürse, yakışıklı erkeklerden çabuk etkilenecek anlamı taşır. Şayet bir erkek bir kızı iğfal ediyorsa, savunma yapılması gerektiği anlamını taşır..

İĞNE : Birtakım sıkıntı, üzüntü ve şanssızlıklarla karşılaşacaksınız.

İHANET : Rüyanızda eşinize veya sevgilinize ihanet edip, onu başka birisiyle aldatıyorsanız, aranızda çok güçlü bir bağ yok demektir. Bu rüya, mutlu olmadığınız ve hayatınızda bazı değişiklikler yapmayı istediğinizin işaretidir.

İLAÇ : Eğer rüyada tadı güzel bir ilaç alıyorsanız, birtakım problemlerle karşılaşacak; fakat bu problemlere derhal çözüm bulacaksınız. Acı bir ilaç, kaybın ve hastalığın işaretidir.

İLTİFAT : İltifat almak, yakında aile içinde çıkacak olan bir tartışmayı haber verir.

İMPARATOR : Bir imparator görmek,uzun bir yolculuğa çıkacağınızın habercisidir. Fakat bu yolculuk güzel geçmeyecek ve pek karlı da çıkmayacaksınız.

İMPARATORİÇE : Çok başarılı olup yükseleceksiniz fakat aşırı derecede kibirli olursanız başarısız olursunuz.

İNCİ : İş hayatınız düzene girecek ve yakında çok hoş bir sürprizle karşılaşacaksınız.

İNCİR : İncir yemek; iyi haberler alacağınızın, zenginliğin ve sağlığın habercisidir.

İNEK : Memeleri süt dolu inekler görmek, bereketin ve mutluluğun simgesidir. Kendinizi inek sağarken görürseniz, anlatılmaz derecede başarılı ve mutlu bir gelecek sizi bekliyor demektir. Bunun yanı sıra sağarken sütü de görüyorsanız, yine başarının varlığı anlaşılır. Bu rüyayı gören kişi kadın ise, ikili ilişkilerinde mutluluğu yakalayacaktır. Sağılmak için bekleyen inekleri görmek de yine başarı ve isteklerin yerine geleceğine işarettir.

İNTİHAR : İntihar etmek, yakında bazı tersliklerle karşılaşacaksınız demektir.

İNTİKAM : Bazı arkadaşlıklarınız bozulacak ve düşmanlarınızın var.

İP : Bazı sıkıntılı günler geçireceksiniz. Özellikle duygusal hayatınızda karmaşa ve sıkıntı var.

İPEK : Hırslı bir şekilde çalışmanızın sonucunda karşılığını göreceksiniz. İpek görmek, kavgalı sevgili veya eşlerin barışacağı anlamındadır.

İSHAL : Kötü anlamda bir rüya olarak yorumlanır.

İSKAMBİL KAĞIDI : Para kazanmak için değil, eğlence amaçlı olarak iskambil oynuyorsanız, hayallerinizi gerçekleştireceksiniz demektir. Para için oynamak maddi sıkıntı anlamına gelir.

İSTİFA ETMEK : İş konusunda bazı yeni girişimlerde bulunacak fakat başarısız olacaksınız.

İSTİRİDYE : Mütevazı bir hayatınız ve birçok çocuğunuz olacak. İstiridye yemek ise sıkıntılı günlerin geleceğini haber verir.

İSYAN : Pek çok hayal kırıklığı yaşayacaksınız.

İTFAİYE : Sıkıntıların, sorunların ve kavgaların habercisidir.
 

Benzer İçerikler

M
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
Misafir
M
M
Cevaplar
1
Görüntüleme
3K
Misafir Melek
M
Üst