Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  I-İ Harfi Rüya Yorumları

  Konu, 'Kader Rüya Kozmik Gizli İlimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  IRMAK : Durgun ve temiz bir ırmak; zenginliğin, mutluluğun ve başarının simgesidir. Kirli bir ırmak; kıskanç insanlarla çevrili olacağınız ve pek çok tartışma yaşayacağınız anlamına gelir.
  ISIRIK : Kötülüğün işaretidir. Bu kötülük sizi sevmeyenler ve çekemeyenler tarafından gelecek demektir.

  ISIRMAK : Bir düşmanla karşılaşacağınız ve bundan zararlı çıkacağınız anlamına gelir. Çok yoğun olsanız bile, bugünün işini yarına ertelemezseniz iyi edersiniz.

  ISLIK : Her konuda başarılı olacaksınız. Loş ışık, kısmen başarılı olacaksınız demektir. Eğer ışıkların söndüğünü gördüyseniz, uzun süredir gerçekleştirmeye çalıştığınız bir planınızla ilgili hayal kırıklığına uğrayacaksınız.

  - İ -

  İÇMEK : Temiz su içmek, mutluluk işaretidir. Sarhoş olana kadar alkol içmek, kendinize hakim olamayacağınıza ve bir kaza geçirme tehlikesi yaşayacağınıza işarettir.

  İDAM : İdam edildiğini görmek, başkaları yüzünden bazı zarara gireceğiniz anlamındadır.

  İDDİAYA GİRMEK : Girmiş olduğunuz yeni projelerde dikkatli olmanız gerekiyor.

  İDRAR : Hastalık ve kavganın işaretidir. İdrar yaptığınızı görmek uğursuzluk, şanssızlık olarak yorumlanır.

  İĞFAL : Rüyada genç bir kadın iğfal edildiğini görürse, yakışıklı erkeklerden çabuk etkilenecek anlamı taşır. Şayet bir erkek bir kızı iğfal ediyorsa, savunma yapılması gerektiği anlamını taşır..

  İĞNE : Birtakım sıkıntı, üzüntü ve şanssızlıklarla karşılaşacaksınız.

  İHANET : Rüyanızda eşinize veya sevgilinize ihanet edip, onu başka birisiyle aldatıyorsanız, aranızda çok güçlü bir bağ yok demektir. Bu rüya, mutlu olmadığınız ve hayatınızda bazı değişiklikler yapmayı istediğinizin işaretidir.

  İLAÇ : Eğer rüyada tadı güzel bir ilaç alıyorsanız, birtakım problemlerle karşılaşacak; fakat bu problemlere derhal çözüm bulacaksınız. Acı bir ilaç, kaybın ve hastalığın işaretidir.

  İLTİFAT : İltifat almak, yakında aile içinde çıkacak olan bir tartışmayı haber verir.

  İMPARATOR : Bir imparator görmek,uzun bir yolculuğa çıkacağınızın habercisidir. Fakat bu yolculuk güzel geçmeyecek ve pek karlı da çıkmayacaksınız.

  İMPARATORİÇE : Çok başarılı olup yükseleceksiniz fakat aşırı derecede kibirli olursanız başarısız olursunuz.

  İNCİ : İş hayatınız düzene girecek ve yakında çok hoş bir sürprizle karşılaşacaksınız.

  İNCİR : İncir yemek; iyi haberler alacağınızın, zenginliğin ve sağlığın habercisidir.

  İNEK : Memeleri süt dolu inekler görmek, bereketin ve mutluluğun simgesidir. Kendinizi inek sağarken görürseniz, anlatılmaz derecede başarılı ve mutlu bir gelecek sizi bekliyor demektir. Bunun yanı sıra sağarken sütü de görüyorsanız, yine başarının varlığı anlaşılır. Bu rüyayı gören kişi kadın ise, ikili ilişkilerinde mutluluğu yakalayacaktır. Sağılmak için bekleyen inekleri görmek de yine başarı ve isteklerin yerine geleceğine işarettir.

  İNTİHAR : İntihar etmek, yakında bazı tersliklerle karşılaşacaksınız demektir.

  İNTİKAM : Bazı arkadaşlıklarınız bozulacak ve düşmanlarınızın var.

  İP : Bazı sıkıntılı günler geçireceksiniz. Özellikle duygusal hayatınızda karmaşa ve sıkıntı var.

  İPEK : Hırslı bir şekilde çalışmanızın sonucunda karşılığını göreceksiniz. İpek görmek, kavgalı sevgili veya eşlerin barışacağı anlamındadır.

  İSHAL : Kötü anlamda bir rüya olarak yorumlanır.

  İSKAMBİL KAĞIDI : Para kazanmak için değil, eğlence amaçlı olarak iskambil oynuyorsanız, hayallerinizi gerçekleştireceksiniz demektir. Para için oynamak maddi sıkıntı anlamına gelir.

  İSTİFA ETMEK : İş konusunda bazı yeni girişimlerde bulunacak fakat başarısız olacaksınız.

  İSTİRİDYE : Mütevazı bir hayatınız ve birçok çocuğunuz olacak. İstiridye yemek ise sıkıntılı günlerin geleceğini haber verir.

  İSYAN : Pek çok hayal kırıklığı yaşayacaksınız.

  İTFAİYE : Sıkıntıların, sorunların ve kavgaların habercisidir.


   
I-İ Harfi Rüya Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. J Harfi Rüya Yorumları

  J Harfi Rüya Yorumları

  JAGUAR : Elinize çok değerli bir armağan geçecek. JANDARMA : Sizi sonu belli olmayan bazı büyük uğraşlar bekliyor. JARTİYER : Erkek rüyasında sevgilisinin jartiyerini bulduğunu görürse, sevdiğine karşı prestij kaybedecek ve rakipleri de çoğalacaktır. Kadın jartiyerini kaybederse, sevgilisi onu kıskanacak ve neşesi kaçacak demektir. Evli bir erkek, jartiyer görürse, eşine karşı yapmış...
 2. L Harfi Rüya Yorumları

  L Harfi Rüya Yorumları

  LABORATUAR : Sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Çok ciddi bir hastalığa yakalanma tehlikeniz var. LAHANA : Bir çok problem yaşayacaksınız. Lahanayı yeşil gördüyseniz, bir olay sonucunda aşk hayatınız alt üst olacak demektir. LAMBA : Mutluluk ve başarı simgesidir. LEĞEN : Genç bir kadın, rüyasında leğende yıkandığını görürse, bu, gerçek dostluklara ve saf bir sevgiye kavuşacak...
 3. M Harfi Rüya Yorumları

  M Harfi Rüya Yorumları

  rüyada morg görmek rüyada mezarın üstüne basmak mezarlıkta yürümek m harfi görmek meleklerle yaşamak sayıların anlamı MACERA : Oldukça hareketli bir hayatın, yeni insanlarla tanışacağınızın ve sık sık yolculuk yapmanın habercisidir. MACUN : Yaşamınızdaki bazı değişiklikleri risk alarak gerçekleştireceksiniz. Şayet macunla bir pencere camını takmaya uğraşıyorsanız, şansınız pek açık...
 4. T Harfi Rüya Yorumları

  T Harfi Rüya Yorumları

  rüyada tenya görmek rüyada tavşan öldürmek kuş ısırması tavuk öldürmek tavuk kovalamak TABAK : Tabak tutmak, uğur getirir. Rüyayı gören kadın ise, yakında evlenecektir. TABANCA : Uğursuzluğun habercisidir. Tabancayla ateş ettiğinizi gördüyseniz, bazı kararlar almadan önce çok iyi düşünmeniz gereklidir. Yanlış kararlar verip, bazı insanlara haksızlık edebilirsiniz. TABUT :Kötü anlam...
 5. C Harfi Rüya Yorumları

  C Harfi Rüya Yorumları

  rüyada delik çorap görmek rüyada ceviz kırmak çorapla yürümek lezbiyen ceviz kırmak görmek CADDE : Bir cadde boyunca yürüdüğünü görmek, doğru yolda olduğunuzu gösterir. CAM : Bir cam parçasından bakmak, hayal kırıklıkları yaşayabileceğinize işarettir. Cam veya ayna kırmak uğursuzluk, iş hayatında başarısızlığa uğramak anlamındadır. CAMİİ : Şehir camii, kale olarak da yorumlanır. Cami...

Sayfayı Paylaş