1. kurabiye79

kurabiye79 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    138
    Ödül Puanları:
    43

ı love you

Konu, 'Resimleri' kısmında kurabiye79 tarafından paylaşıldı.

siz sevgi nedir bilirmisiniz
    bunlarıda beğeneceğinize eminim

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>
    BIR AVUCTU ARADIGIM, YUREGIMI KOYACAGIM, BIR CIFT GOZDU, GOZUMDEN SAKINACAGIM BAKMAYA KIYAMAYACAGIM. NE SAIRLEIN MISRALARINDA NEDE PICASSONUN MONALISASINDA.
    ¦ YURUYORUM YINE SOKAKLARDA, YAGMUR YAGIYOR SACLARIMA, SUZULUP KARISIYOR GOZ YASLARIMA, DAYANAMIYORUM YOKLUGUNA, GEL GOTUR BENI UZAKLARA.
    ¦ AKLIMDAYDIN GUN GECEYE DEVRILDIGINDE, GECE UZUNDU, YAGMURLUYDU, HAVA SOGUK SEN UZAKTIN! OYSA BIR SEN VARDIN ICIMI ISITACAK.
    ¦ GECE YORULMUS OTURUR BASUCUMDA, YALNIZLIKSA UYUYA KALMIS YATAGIMDA, GOZ YASLARIM BIR ARKADASTAN ODUNC, AGLAYIP GERIVERECEGIM...
    ¦ GONUL ISTERDIKI CAGRILARIMIZA CAGRI ATILSIN. GONUL ISTERDIKI SEVDIGIMIZ ARASIN! HERNEYSE GONUL BUNADA ALISIRSIN!
    ¦ YALNIZLIGIN BOYLESI HAYAL ETMEK BILE MUMKUN DEGIL, AMA GERCEK, HAYALIN OTESINDE. BIR SU DAMLASI YALNIZ BIR OKYANUSUN ICINDE, OYSA BINLERCE DAMLAYLA IC ICE!
    ¦ ISSIZ BASI BOS DERYADA GEZIYORUM. YALNIZLIGIN ADINI SENIN ADININ YANINA YAZIYORUM, YAZIYORUM DURMAKSIZIN, HAYKIRIYORUM DUNYAYA BICARESIZLIGIMI!
    ¦ KENDIMIZE UZAK BIR RUZGARIZ BIZ, UZERINE KUS KONMAYAN AGACLAR GIBI DURDUGUMUZ YERDE OLUR GIDERIZ. BIR BASKA ALEMDE KENDIMIZ OLMADAN ESERIZ.
    ¦ BIR CICEGIN ACMAK ICIN SEBEPLER BULDUGU GIBI, YASAMA DAIR SEBEPLER BULMAK ICIN YASIYORUM. EGER BIR GUN GELIRDE YASAMAK ICIN BIR SEBEP BULAMAZSAM OLMEK ICIN BIR SEBEP BULMUSUM DEMEKTIR.

¦ BIR CICEGIN ACMAK ICIN SEBEPLER BULDUGU GIBI, YASAMA DAIR SEBEPLER BULMAK ICIN YASIYORUM. EGER BIR GUN GELIRDE YASAMAK ICIN BIR SEBEP BULAMAZSAM OLMEK ICIN BIR SEBEP BULMUSUM DEMEKTIR.
    ¦ ELLERIMI HER UZATISIMDA BOSLUKTA KALIYOR, HER GUN KURDUGUM DUSLER HEP BOSA CIKIYOR, NE OLDUGUNU BILMIYORUM AMA, BIRILERI DUSLERIMDE HICKIRARAK AGLIYOR.
    ¦ YOKLUGUN SIRTIMA SAPLANDI BIR BICAK GIBI AKITIR TASA, TOPRAGA KANIMI DUNYA SENINLE AYDINLIK VE GUZELDI SIMDI BIN GUNES DOGSA GOTURMEZ KARANLIGIMI.
    ¦ BIR YERLERE VARMADAN, NASIL BOYLE HIC DURMADAN AKIP GIDIYOR GUNLER. YASAM DIYE VERDIGIN BUMU SOYLE. O MU SIRTIMA SAPLADIGIN HANCER!
    ¦ DAYANMAK ZOR YALNIZLIGINA AKSAMLARIN, UNUTMAK MUMKUN DEGIL SENI BIR SARKI GIBI AGIR AGIR ILERLEYEN BU ZAMAN ICINDE, HER AN BIR SARHOSLUKTUR SENSIZLIGIN VERDIGI.
    ¦ SU ANDA HICBIRSEY MUMKUN DEGIL. SU ANDA HERSEYDEN AYRI, HERSEYDEN UZAK VE HERSEYDEN MAHRUMUM BEN. SU ANDA SADECE YALNIZLIK VE KAHIR.
    ¦ ANLATSAM DERDIMI KIMSE ANLAMAZ, PERISAN HALIME GOLGEM ACIMAZ, OLSEMDE ARDIMDAN BIR KUL AGLAMAZ, BIR DOST ARIYORUM BULAMIYORUM!
    ¦ GECENIN KARANLIGI ODAMA VURUYOR, YASADIKCA YALNIZLIGIMI HISSEDIYORUM, OYLE ACI VERIYORKI BANA, ACIMI KADEHLERLE PAYLASIYORUM
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

Son düzenleme: 7 Ekim 2010
  2. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    harika paylaşim....

3. berennaz

berennaz Forum Okuru

süper güzel bi paylaşım sağol canım

ı love you konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. I Love You...

I Love You...

i love you ı love you
  2. **ı love you**

**ı love you**

SENi SEViYORUM ! Sadece kim oldugun degil, sen oldugun icin ve seninle beraberken kim oldugumu, benligimi anladigim icin. SENi SEViYORUM ! Sadece kendine yaptiklarin icin degil, bana kattigin güzellikler icin. SENi SEViYORUM ! icimdeki cocugu, sakli kalmis beni yeryüzüne cikardigin ve sana ihtiyacim oldugu her an tüm duyarliliginla yani basimda oldugun icin. SENi SEViYORUM !...
  3. rihanna-hate that ı love you

rihanna-hate that ı love you

Rihanna:] As much as I love you As much as I need you And I cant stand you Must everything you do make me wanna smile Can I not like you for awhile? (No...) [Ne-Yo:] You wont let me You upset me girl And then you kiss my lips All of a sudden I forgive (that I was upset) can't remember what you did [Rihanna:] But I hate... You know exactly what to do so that I cant stay mad at you for too...
  4. İbrahim Şevki I will Always Love You şarkısı O Ses Türkiye 22 Ocak

İbrahim Şevki I will Always Love You şarkısı O Ses Türkiye 22 Ocak

İbrahim Şevki I will Always Love You şarkısı O Ses Türkiye 22 Ocak o şarkının sözlerini rica ediyorum sizden
  5. İbrahim Şevki I will Always Love You şarkı sözü

İbrahim Şevki I will Always Love You şarkı sözü

İbrahim Şevki 22 ocakta söylediği şarkı I will Always Love You O Ses Türkiye İbrahim Şevki 22 Ocak İbrahim Şevki I will Always Love You şarkı sözü O Ses Türkiye yarışmasında 22 Ocak akşamı İbrahim Şevki'nin söylediği I will Always Love You şarkısının sözlerini sizler için ve İbrahim Şevki hayranları için bu sayfamızda paylaşıyoruz Melek'ler. If I should stay, I would only be in your...

Sayfayı Paylaş