İbrahim Saraçoğlu Soğan Kürü Nasıl Hazırlanır

İbrahim Saraçoğlu Soğan Kürü Nasıl Hazırlanır
Prof Dr İbrahim Saraçoğlu Soğan Kürü Hazırlanışı Soğan kürü ile hamile kalanlar

Mucizevi etkisi olduğunu hemen hemen bütün bayanlar bilir soğanın. Tabiki her şey İbrahim Saraçoğlu'nun bu kürü kullanın diye televizyonlarda sosyal medyalarda anlatması ile ortaya çıktı. Ben de kendim bizzat bunu denedim şimdi sizlere Saraçoğlunun tarifini ve kendi bildiklerimi yazarak bilgiler vereceğim Bilgilerden önce soğan kürü nelere iyi geliyor onu anlatmakta büyük fayda var meleklerim.

SOĞAN KÜRÜNÜN FAYDALARI NELERDİR ?
1 Soğan kürü özellikle rahim ve idrar yolları ile ilgili enfeksiyonlarda etkilidir doğal antibiyotiktir
2 Polistik over Picos hastalarında kullanılır
3 Rahim yolunun temizlenmesi için son derece etkilidir ve hamile kalmanızı kolaylaştırır
4 Prostat ağrısı çeken erkekler kesinlikle ağrılarında kullanmalılar tabi ki bunu bir dilim ekmekle çiğ tüketeceksiniz
5 Miyomları engellemede son derece etkilidir 5 cm olanları yok edecektir
6 Yetişkinlerde çocuklarda kulak ağrısını kesinle geçirir sarımsak presleri gibi 1 lira halinde kesin presleyin suyunu kulağınıza damlatın geçecektir
7 Grip ve üst solunum yolu enfeksiyonlarına karşı mükemmel etkili bir yöntemdir.
8 Menepoz ve menepoz sonraki aşamalarda vertigo gelişimini soğan kürü ile yok edebilirsiniz.
9 Kulak çanlamasına son derece iyi gelmektedir.

ibrahim saraçoğlu soğan kürü nasıl hazırnlanır.jpg

SOĞAN KÜRÜ NASIL HAZIRLANIYOR NELERE DİKKAT ETMEK GEREKİYOR
Kızlar dışı kahve gibi olan aşağıdaki videoda göründüğü şekildeki fos olmamış yumuşamamış tam mevsimindeki soğanı alıyorsunuz 4 e bölüyorsunuz 1,5 bardak suyun içerisinde 5 dakika kaynatacak ve soğumaya bırakacaksınız. Ilıktan sıcak içeceksiniz. Bir sabah bir akşam içeceksiniz. Gastiriti olanların bu kürü uygulamamalarında fayda var mideyi ağrıtabilirsiniz Soğumadan içmeye kalkışmayın içemeyebilir ya da iğrenebilirsiniz: Yahu tadı çok kötü diye düşünmeyin dikin kafaya için kesinlikle tüketin ben de tükettim onun için diyorum sizlere tüketin diye.

SOĞAN KÜRÜ İLE İLGİLİ MERAK EDİLENLER VİDEO


SOĞAN KÜRÜNE NE ZAMAN BAŞLANILMALI
Bu husuta yazdığımız ve değerli misafirlerimizin katılımları ile paylaşılan konumuza ulaşmak oraya yorum atmak soru sormak isteyebilirsiniz hemen aşağıdaki konu linkimiz size yardımcı olacaktır.

SOĞAN KÜRÜ KAÇ GÜN İÇİLİR KAÇ GÜN UYGULANIR
Saraçoğlu özellikle 15 gün kullanılması ve 15 gün ara verilmesi gerektiğinin önemle altını çiziyor kızlar sizler de bu şekilde kullanarak maksimum etkiyi sağlayabilirsiniz.

GEBE HAMİLE KALMAK İÇİN SOĞAN KÜRÜNÜ MUTLAKA KULLANINIZ
Bu soğan kürü uygulamasını 6 ayda en az bir kere 15 gün kullan 15 gün ara vererek yapacaksınız Öğle ve akşam yemeklerinden yarım saat önce ılık sıcağa yakın yudu yudum içmeye özen gösteriniz.

SOĞAN KÜRÜNÜ HER İÇMENİZDE TAZE HAZIRLAYACAKSINIZ
Yine maksimum etki için hazırladığınız kahverengi soğanla 5 dakika kaynattığınız bu soğan kürünü kesinlikle kullanmadan önce yapacak ve taze taze tüketeceksiniz bekleterek asla kullanmayın zira etkisini bitirecektir.

GEBELİK İÇİN SOĞAN KÜRÜ - HAMİLE KALMAK İÇİN ADET BİTİMİNDEN SONRA BAŞLAYIN
Adet kanamalarınızın bitmesini bekleyin ve hemen akabinde bu küre başlayacaksınız. Genelde adetler ayda bir olduğuna göre birinci adetiniz biter bitmez başlarsınız. 2. adet dönemi başlamadan on gün önceden de 7 gün boyunca bu kürü uygular iseniz Allah'ın izni ile hamilelik için çok ciddi bir atılım atmış olacaksınız.

ADETLİYKEN REGL İKEN SOĞAN KÜRÜ İÇİLİR Mİ ?
En çok gelen sorulardan birisi bu ama yaptığımız yukarıdaki açıklamalara baktığımızda süreleri yazdık adet döneminde kullanmıyorsununuz meleklerim bittikten buna başlayacaksınız cevap hayır adet döneminde soğan kürü kullanılmaz

HAMİLE KALMAK İÇİN KULLANACAĞINIZ DİĞER KÜR - İNCİR KÜRÜ SARAÇ OĞLU ANLATTI

Arkadaşlarım yukarıdaki kürün haricinde Prof Dr Saraçoğlunun İncir hakkında anlattıklarını bir yerde toparladık. Anlattıklarına emin olun inanamayacaksınız. Bu kür ile üyemiz hamile kalmış inceleyin isterseniz.
 
Son düzenleme:
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Bu kürün haricinde mutlak suretle SARAÇOĞLU İNCİR Kürü uygulamasını da deneyebilir bi soğan kürü bi bunu yapabilirsiniz yine aklınızdaki tüm deli soruların tamamını sizler için detaylı olarak anlattık kızlar inceleyin isterseniz.


HAMİLELİK KÜRLERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 
H

hulyahop

Forum Okuru
Bende yarından itibaren soğan kürünü kullanmaya başlayacağım incir kürüde var demişlerdi sitemizde konusu var ise bana linkini atabilir misin lütfen umarım işe yarayacaktır.
 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Bunu kullanarak hamile kalanlar var tabiki olmaz olur mu aşağıdaki konu linkinden kullanıcılarımızın yazılarını okumanızı tavsiye ediyoruz .Hayırlısı bakalım dönüş yapar iseniz seviniriz umarım kısa sürede etki eder size de hamile kalırsınız inşallah.


 
Üst