1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

iç anadolu bölgesinin ev çeşitleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

lütfen bana iç anadolu bölgesinde bulunan evleri ve bu ev çeşitlerini yazar mısınız teşekkür ediyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

iç anadolu bölgesinin ev çeşitleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ET ÇEŞİTLERİ ve BÖLGELERİ

ET ÇEŞİTLERİ ve BÖLGELERİ

et çeşitleri dananın bölümleri et cesitleri çeşitleri ve bölgeleri hayvan bölgeleri Etin Türk mutfağın da önemli bir yeri vardır. Sağlık için çok faydalı olan kırmızı etin tabiki herşey de olduğu gibi doz aşımların da mutlaka zararı da olabilmektedir. Etli yemek tarifleri arasın da oldukça çeşitliliği bol bir kısım oluşturan kırmızı etin kıymasından ve parça etinden birçok yemek çeşidi...
  2. Anadolu Evleri

Anadolu Evleri

eski anadolu evleri japon evleri mimarisi japon evlerinin özellikleri eski türk evlerinin özellikleri karadeniz Tarihin ilk yıllarında avcılıkla geçimini sağlayan insanoğlu kendine korunmak ve sığınmak için mağaraları, dağ kovuklarını seçmişti. Doğanın sunduğu nimetlerin bu kadarla sınırlı olmadığını fark ettiğinde toprağı işlemeye başladı. Tarım ile beraber yerleşik bir hayat sürmek...
  3. Güneydoğu Anadolu bölgesinin ünlü sanatçıları

Güneydoğu Anadolu bölgesinin ünlü sanatçıları

güneydoğulu ünlüler güneydoğu sanatçıları Meraklı bir misafirimiz güneydou anadolu bölgesinden gelen ünlü sanatçıların kim olduğunu merak etmiş. Bizde küçük çaplı bir araştırma yaptık ve güneydoğulu ünlülerin adını listeledik Melek'lerim. Güneydoğu Anadolu bölgesinin ünlüleri Hakan Altun, Sarp Apak, Emrah, Mahsun Kırmızıgül ve İzzet Yıldızhan,Kıraç,Yılmaz Erdoğan,Edip Akbayram,Nuri...
  4. İç Anadolu Bölgesinde Düğün Adetleri Nasıldır ?

İç Anadolu Bölgesinde Düğün Adetleri Nasıldır ?

Bu konu; içanadolu bilgesi düğün adetleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yurdumuzun dört bir yanı değişik adetler, gelenek ve göreneklerle zengin bir coğrafyadır. Birbirinden ilginç ve değişik gelenekleriyle insanı kendine hayran bıraktırır. Bugün büyük şehirlerde kaybolmaya yüz tutmuş olan bu gelenekler, özellikle Anadolu 'da küçük yerleşim yerlerinde devam etmektedir....
  5. İç anadolu bölgesinin su kaynakları hakkında bilgi

İç anadolu bölgesinin su kaynakları hakkında bilgi

Kızlar bana iç anadolu bölgesinin su kaynakları nelerdir sorusuna cevap olacak bilgiler gerekiyor. Bıktım bu veledin ödevinden :) Lütfen yardımcı olur musunuz tşk.

Sayfayı Paylaş