1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

İceberg Yaz modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

İceberg Yaz Modası Yazlık giysi modelleri iceberg imzalı kızlar. Yaz, kendini iyiden iyiye hissettirmeye başladı bile en azından Akdeniz bölgesinde durum böyle. şu sıralar 22 derece seviyesinde devam etmekte ama yinede üstünüze incede olsa bir hırka almadan rahat edemiyorsunuz. Hasta olmamak için bunlara dikkat etmek lazım. Zira Burun akıntısı başınıza bir hayli dert olabilir. Sonrası başlayacak olan baş ağrısı zaten hayat kalitenizi alır götürür.

Yazın özellikle kıyafetlerde boyut olarak kısalma ve küçülme yaşanırken, aynı oranda pahallılaşma meydana geliyor. E bu hep böyle arkadaşlarım. Özellikle alınacak kıyafette marka devreye giriyorsa fiyat ona göre artış gösteriyor.

Sizlere İceberg Yaz modası ile alakalı güzel resimler ekliyorum galeri olarak ta inceleyebilirsiniz.

Kıyafetlerin çoğunda eski fenerbahçe forması gibi çubuklu bazı modeller kullanılmış işte onlardan bir tanesi
    < Konu Resmi..>

Görüldüğü üzere tamda çubuklu bir şekil ha ben ikna olmadım diyenler için birde melez güzelden bir tane görsel ekliyoruz.

< Konu Resmi..>

Yukarıdan size iceberg ile ilgili sitenin adresini koyu yaparak vermiştim diğer modeller için hemen aşağıda bulunan görsel galerimize girebilir ve resimlerin büyük hallerini daha yakından inceleyebilirsiniz.

İceberg 2016 Yaz Giysi modelleri İceberg 2016 Yaz Giysi modelleri İceberg 2016 Yaz Giysi modelleri İceberg 2016 Yaz Giysi modelleri İceberg 2016 Yaz Giysi modelleri İceberg 2016 Yaz Giysi modelleri İceberg 2016 Yaz Giysi modelleri İceberg 2016 Yaz Giysi modelleri İceberg 2016 Yaz Giysi modelleri İceberg 2016 Yaz Giysi modelleri İceberg 2016 Yaz Giysi modelleri İceberg 2016 Yaz Giysi modelleri

İceberg Yaz modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 yaz modası

2009 yaz modası

Straplez bu sezon her yerde karşımıza çıkıyor. Gelinlikler, elbiseler, bikiniler ve bluzlar omuzları açıkta bırakıyor. Sezon modasının neresinden tutarsanız tutun elinize hep straplez bir şeyler geliyor. Gelinlikler, mayolar, bikiniler, plaj elbiseleri, gece kıyafetleri... Anlaşılan kadınlar bu yaz omuzları açıkta gezecek. Straplez bluzların çoğunun modeli aynı: Göğüs kısmı büzgülü ve göğüs...
  2. 2010 Yaz Kıyafet Modası-Sokak Modası

2010 Yaz Kıyafet Modası-Sokak Modası

2010 yaz sokak modası yaz sokak modası antalya 2010 kıyafetleri Yaz yaklaşıyor ve kıyafet alımlarımız da hızla sürüyor. Modayı yakından takip eden bayan arkadaşlara birkaç giyim önerisi sunmak istiyorum ben de. Ne de olsa hiç birimiz sokakta demode olmak istemeyiz değil mi ? Bu sezon sokakta gömlekler, yarasa kollar, babetler, blue jeanlar ve yine postacı tipi çantalar moda olacak. Bunun yanı...
  3. 2012 Yaz Modası

2012 Yaz Modası

2012 Yaz Modası hakkında konu açmadınız mı siz daha ya yaz gelecek az kaldı hadi bakalım ne modaymış bu yaz:)
  4. İlkbahar Yaz 2012 Modası

İlkbahar Yaz 2012 Modası

İlkbahar Yaz 2012 Modası hakkında modeller ve öneriler verir misiniz bahar geliyor biz modadan haberdar değiliz.
  5. 2016 İlkbahar/Yaz Modası

2016 İlkbahar/Yaz Modası

Moda dünyası yepyeni bir sezona merhaba dedi. Son zamanlar da eğer alışveriş için mağazalara uğradıysanız birçok mağazada markaların ilkbahar yaz sezonunu açtığını görmüşsünüzdür. Havaların birden ısınması ile birlikte birçok kişi ince ve yazlık kıyafetlerini giymeye başladı bile... 2016 ilkbahar yaz sezonuna şöyle bir baktığımız da etnik desenlerin oldukça fazla olduğunu görmemiz mümkün....
Etiketler:

Sayfayı Paylaş