İçerde dizisinin müziklerinden tek başına sözleri

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
İçerde dizisinin müziklerinden tek başına sözleri
Ekranların yeni dizisi "İçerde" hergeçen gün izleyicinin büyük beğenisini kazanarak kısa süre de fenomen diziler arasına girmeyi başardı. Dizinin başrol oyuncuları Çağatay Ulusoy, Çetin Tekindor, Aras Bulut İynemli ve Bensu Soral'dan oluşuyor.
Daha önce sizlerle dizi de Sarp karakterini canlandıran Çağatay Ulusoy ve Bensu Soral resimleri ile birlikte bilgilerini paylaşmıştım. Çağatay Ulusoy (Sarp) resimleri için tıkla
İçer de dizisinin öne çıkan dizi müziklerinden biri "tek başına"büyük yankı uyandırdı. Tek başına şarkı sözleri ve müzigi Erkin Koray'a ait...
Sözleri ise şöyle;

İçerde dizisinin müziklerinden tek başına sözleri icerde-dizi-muzikleri-l6tgydhcnv-0-jpg.70153
Erkin Koray Tek Başına Sözleri
Kim olursan ol ne istersen yap
Sen de bu dünyada tekbaşınasın
Annen kolunda

Baban yolunda Kardeş yanında ama tekbaşınasın
Tekbaşımızayız hep tekbaşına

Sözler altında
Gözler altında
Yaşam kavganda tekbaşınasın
Nefes alırken nefes verirken
Gülüp ağlarken tekbaşınasın
Tekbaşımıza kalmışız

Hani annen hani baban Gördüklerin,sevdiklerin
Hani kardeşin ve arkadaşın
Bir baştan öbür başa
Dağılmışız bu dünyaya

Bir uçtan öbür uca Yayılmışız bu dünyaya
Tekbaşımızayız hep tekbaşına

Klasik Batı Müziği Tarihçesi ve Genel Bilgiler hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Müziğin faydaları nelerdir ? Müziğin faydaları nelerdir ?
müzik,müziğin yararları ve zararları, muzik dinlemenin faydalari ve zararlari, müziğin insan sağlığı üzerindeki etkileri, müziğin insan psikolojisi üzerindeki etkisi Müzik, insanlık tarihinde çok erken zamanlardan beri tüm dünyada...
Müzik Hakkında Herşey 3
Paramparça dizi müziği -Su gibi gözlerin yağmur bahar Paramparça dizi müziği -Su gibi gözlerin yağmur bahar
paramparça dizi müziği,paramparça dizi müziği intizar,paramparça dizi müziği su gibi gözlerin yağmur bahar,paramparça dizisi erkan petekkayanın okuduğu şiir 45753 4olxqBV_DTQ İntizar’ın...
Müzik Hakkında Herşey 0
Reklamlarda Çalan Müzikler 2014 Reklamlarda Çalan Müzikler 2014
reklamlarda çalan müzikler, reklamlarda çalan şarkılar, reklamlarda çalan yabancı şarkılar Sevgili melekler, hergün reklam kuşaklarında birbirinden farklı onlarca yüzlerce reklam izliyoruz. Reklamı reklam yapan, ilgi çektiren, dikkatle...
Müzik Hakkında Herşey 3
Müge Anli ile Tatlisert Programinda kullanilan Müzikler Müge Anli ile Tatlisert Programinda kullanilan Müzikler
Lütfen yardim edin Müge Anli Ile Tatli Sert Programinda Kullanilan Heyecan Müziklerinin ismini bulamiyorum Yardimci olun Lütfen
Müzik Hakkında Herşey 1
Klasik Batı Müziği Tarihçesi ve Genel Bilgiler Klasik Batı Müziği Tarihçesi ve Genel Bilgiler
klasik batı müziği, klasik batı müziği tarihçesi, klasik batı müziği bestecileri Müzik dallarından biri olan klasik batı müziğinin tarihçesi hakkın da merak ettiğiniz genel bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Klasik batı müziği tarihçesi...
Müzik Hakkında Herşey 1