içimde bir sıkıntı var :(

seray_67

Yeni Üye
Üye
içimde bir sıkıntı var :(
off off içimde bir sıkıntı var :( sanki kötü birşeyler olacak gibi içim içimi kemiriyor :( bir yandan sıcak bir yandan sınav stresi birde bu sıkıntı :'(

hayirdir insallah melegim...böyle düsünmen icin bi sebepmi varki?? bence söyle bi sars kendine gelmeye calis...seni mutlu eden mesgul eden ne varsa onlarla ilgilen dikkatini baska seylere ver...oda olmadi güzel bi abdest al ve iki rekat namaz kil...icinden güzel dualar oku eminim gececek..bende cok ise yariyor..ins kötü bisey olmaz tatlim..icini ferahlat..müzik dinle yemek yap kek yap yap iste biseyler :D:D:kafa:

hayirdir insallah melegim...böyle düsünmen icin bi sebepmi varki?? bence söyle bi sars kendine gelmeye calis...seni mutlu eden mesgul eden ne varsa onlarla ilgilen dikkatini baska seylere ver...oda olmadi güzel bi abdest al ve iki rekat namaz kil...icinden güzel dualar oku eminim gececek..bende cok ise yariyor..ins kötü bisey olmaz tatlim..icini ferahlat..müzik dinle yemek yap kek yap yap iste biseyler :D:D:kafa:

bir sebep yok aslında hatta sanırım..sarsıyorum kendime geliyorum sonra bir bakıyorum yine moralim bozuk boş boş bakıyorum gözlerim doluyor :'( kötü birşeyler olacağı zaman böyle olurum hep..sağol ablacım namaz kılıp dua etmek iyi fikir geçmezsede yapacak birşey yok :(

melisim nasilsin?? icindeki SIKINTI umarim gecmistir ve umarim kötü bisey olmamistir...:D:D merak ettim

tsk ederim canim ben kendimden haberim yok....

sevindim insallahta olmaz sen kalbini ferah tut...

seray 67 bence ıcındekı sıkıntı su olabılır ıcınde senın cok sevdıgın bırı var ve her yanlızlıgında o aklına gelıyor bence bunun adı ask acısı cunku bu bendede var ask acısı fenadır ama tek formulu artık unutmak ve hayata yenı baslangıc yapman yenıden dene oyle mutlu olkı hayat senı kıskansın NE OLURSA OLSUN PES ETME HAYATA TUTUN

Geri