İçime boşalmadı yinede hamile kalırmıyım

A

A.K

Forum Okuru
İçime boşalmadı yinede hamile kalırmıyım
Merhaba 6 gün önce erkek arkadaşım ile bir ilişkiye girdik içime tamamen girmedi ve içime boşalmadı. Birkaç kişiye sordum ve sıkıntı olmayacağını söyledi ama ben gene de tedirginim goguslerimde ağrılar başladı adetime bir hafta var sizce hamile kalmış olabilir miyim?

Merhaba 6 gün önce erkek arkadaşım ile bir ilişkiye girdik içime tamamen girmedi ve içime boşalmadı. Birkaç kişiye sordum ve sıkıntı olmayacağını söyledi ama ben gene de tedirginim goguslerimde ağrılar başladı adetime bir hafta var sizce hamile kalmış olabilir miyim?
Oncelikle adetinize bir hafta var olduğu için göğüslerde ağrı olabilir onun dışında..doktorlarda aynı şeyi söyler bende aynı şeyi idda ediyorum eğer bakire iseniz döl yatağına ulasamaz spermler ama bakire değilseniz tam içeri giriş olmasada bi ihtimal bulunuyor ama bence adet dönemi yaklaştığı için sizin ağrılarınıZ

Söyledikleriniz adet belirtiside olabilir adetinizde gecikme olursa test yaparsın

Geri