Içimi acıtan minige

gülfem_MG

Aktif Üye
Üye
Içimi acıtan minige
Sana daha evvel çok yazmak istedim. elim sadece klavyeye değil, kaleme de gitti. klasik cümleler de olmayacaktı söylediklerim. varlığını ilk duyduğum günden itibaren, seni içimin en has yerinde hissedişimi çok garip karşıladım. kımseye dıyemıyorum babana bıle .ben anne olmak ıstıyorum dıyemıyorum.Neden bılıyormusun cunku o benım kadar ıstemıyor senı.hıssedıyorum bunu.baban benım karnıma hıc dokunmadı bılıyormusun .Gelecek demedı ,demesını ısterdım ama demedı.bende ısterım sevsın senı olmasan bıle sevsın gelecek desın hıc dmeedı annesı.senı cokk ıstıyorum bebegım.Haddınden de fazla cook .bu ozlemın altında yatan sebebıde buldum .annem bana ozlem duyacakken ben anneme ozlem duydum.yanı basımdakı anneme.cunku annem bana uzaktı.ben dedım hep ben bebegımı cok sevevcegım.benım bebegım gecelerı yastıgının altında annem benı sevmıoyr deyıp uyumayacak.cunku ben onu 20 yasınada gelse tam gohsumde uyutacagım.ben kımsenın karsısında aglamam annesı.hep ıcıme dokerım zehırımı orada kalır cıkmaz dısarı .bın bır kılıt vururum ustune duymaz kımse sesını .duyurmam .[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, serif]sana sozz verıyorum ıyı bır anne olcagım bebegım...[/FONT]

:( üzülme ... gerçekten çok zor bir durum allahım yardımcın olsun gene güçlüsün herşeyin farkındasın bebeğin sana güç veriyor canım benim :(

Bunu okuduğumda cok duygulandım canım inan bana meleğin olcak üzülme

ne deyimimki....sanki beni anlatmissin,tek bir farkla esim bebegi olcagini ögrendigi andan itibaren cok istedi,suanda böyle seyler hissetmen cok normal.insan hamileyken milyonlarca sey düsünüyor,bütün hayatini bastan sona incerliyor ki belki bebegim icin kötü bir olay,birileri varmi diye...eminim annen seni cok seviyordur.bebegini kucagina alinca anlarsin,,,,,,sen onu simdiden nasil sevdiysen annende seni öyle sevmistir...

Geri