İçli köfte yanına ne gider ne yakışır ?

K

kufffteci

Forum Okuru
İçli köfte yanına ne gider ne yakışır ?
İçli köfte yanına ne gider ne yakışır İçli köfte ile birlikte ne servis edebilirim

Sağolsun anneciğim köyden üşenmeyip yapmış dondurarak bana yaklaşık yüz tane içli köfte göndermiş. Ben yeni evliyim yapılışını biliyorum ama yanına ne yapsam karar veremedim. Sade salata yapayım diyorum adı üstende sade olur acaba içli köfte ile birlikte tüketilecek bir öğün yemek hakkında bana tavsiye verir misiniz misal çorba yapayım diyorum olur mu kızlar sizler ne yapıyorsunuz ?

Selamlar olsada yesek beee aslında annelerimizin yaptığı ve bizlerin pekte bu hayat hengamesinde fırsat bulamadığımız içini hazırlayamadığımız emek sarfedemediğimiz güzide lezzetlerimizden birisidir. Canım annem de yapıyor. Hemde öyle böyle değil. Neyse benim annem yaptığında sizin konunuzda belirttiğiniz üzere Çorba yapardı yanına ezogelin ne bileyim şehriye çorbası ( tavuksuz yapardı )( yanında salata ya da ayran gibi şeyler ile servis edildiğinde inanılmaz güzel olacağını düşünüyorum. İçli köfteyi bulmuşsunuz yapan yapmış ama yanında siz de birşeyler yapın ne bileyim bol yeşillikli bir salata olabilir. Her şey yanına güzel gidecektir diye düşünüyorum.

Geri