iddialı gösterişli küpe modelleri

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
iddialı gösterişli küpe modelleri
gösterişli küpeler gösterişli küpe modelleri
İddialı, iri, dev, gösterişli küpeler önümüzdeki günlerde karşımıza çok çıkacak.. 2009 İlkbahar defilelerinde, takı modellerinde küpeler ön plandaydı. Alçakgönüllü, kendi halinde küpeler bu sezon dışarı çıkmayacak. Yeni takı tasarımlarında örnekler ise değişiyor. Jill Sander’ın tasarladığı toplu elmas küpe, öne doğru uzanıyor. Proenza Schouler ise 80’leri hatırlatan plastik bir yelpaze klips küpe kullanmış. Rachel Comey, tek kulağa takılan beş farklı modelde klips küpeyle renkli bir tarz yakalamış. Comey, bu küpeleri beşlik paketlerde satışa sunacak. Yukarıda resmi görülen Marni tasarımı küpe ise bir çiçek kıza göre.. Vivienne Westwood’un damla küpeleri ise doğuya özgü bir antikayı hatırlatıyor.
Bir de büyüklükte sınır tanımayan takı tasarımları var. Mesela Zac Posen’in avize büyüklüğündeki para küpeleri epey “ses getirmenize” neden olabilir. Posen’le yarışabilecek tek küpe modeliyse, Marc Jacobs’un Louis Vuitton için tasarladığı devasa halka küpeler.
Modaport.com olarak size yeni sezonun takı modellerinden başlıca örnekleri sunuyoruz. Küpe alacakların da, takı tasarımıyla ilgilenenlerin de kulağına küpe olsun. Hangi küpeyi takarsanız takın, sizden önce görünmesine dikkat edin..] 
Üst