İdeal Penis Boyu Nedir?

A

anonimuser123

Forum Okuru
İdeal Penis Boyu Nedir?
18 yaşında 1.81 boyun 73 kilo bir gencim.Penis Boyum 21 cm yaşıtlarım yaşıma göre anormal olduğunu söylüyorlar ve bu benim aklımı çok kurcalıyor bu konuyu kimseye açamadım.O yüzden buraya yazmaya karar verdim.Aynı zamanda ilişkide bir problem oluşturur mu bunuda söylerseniz çok memnun olurum.Teşekkürler

Penisin büyüklüğü ne olmalı, büyük bir araştırma meselesi. Penis normal boyutunu kanıtlamak için bilimsel araştırma süreçleri yer almaktadır. Erkeklerin çoğu, penis büyüklüğünün normal olmadığı korkusuna sahiptir. Bununla birlikte, normal penis büyüklüğünün ne olması gerektiği şimdiye dek tartışma konusu olmuştur.Penis, aynı zamanda idrar için bir çıkış görevi gören erkek üreme organıdır. Penisin ana parçaları kök, gövde ve sünnet derisidir. Penis büyümesi bebeklik döneminde başlar . Penisin büyümesi ve büyüklüğü genetik faktörlerden etkilenir . Endokrin Bozulması olarak bilinen durum vardır ve bu, kimyasal maddelere aşırı maruz kalma nedeniyle gerçekleşir. Sonuç olarak, hem erkek hem de kadınlarda genital deformasyon vardır. Penisin büyüklüğü farklı zamanlarda farklıdır, çünkü ölçüm günün zamanı, oda sıcaklığı, uyarılma süresi ve cinsel aktiviteye bağlı olarak değişir. Dik olmadığı zaman penisin ölçülmesi anlamsızdır, çünkü uzunluk ve yığın ortam sıcaklığı gibi çeşitli geçici faktörlerden etkilenir.Türk toplumunda Penis boyutu ortalama 11 cm civarında dır.Yaşa göre penisin erekte haldeyken boyutu değişmektedir. 20 yaş ve üstü: 15.5 cm dir.Penis Çevresi (Kalınlığı) 12.5 cm dir.Bazı kadınlar, büyük bir penis fikrinden gerçekten hoşnut değiller ve çok uzun süren bir korkuya kapılabilirler.

Bu arada üyeliğinizi maalesef silmek zorundayım. Kadın sitemize erkek üye almıyoruz. Fakat sorularınızı üye olmadan dışarıdan yöneltebilirsiniz.

Geri