idrar gebelik testi kesin sonuçlumudur?

Lutfen cvp veriin esimle bi bebegimizin olmasini cok istiyoruz 9 yillik bir birlikteligi evlilikle birlestirdik ve bebegimizin olmasi i cok istiyoruz ne yapmaliyiz

Geciken mensle birlikte ,gebeliğin teyidi için test yapmak gerekir. Gebelik testleri iki çeşittir.Biri kanda gebelik testi HCG , diğeri idrarla yapılan plano testler. HCG testi en kesin sonucu verirken , idrar kitleri hatalı sonuç verebiliyor.(Tarihinin geçmesi,darbe almasın dan ötürü ) Bu yüzden gebelik şüphesi olan bayanlara ,yanılma payı olmayan %100 sonuç veren HCG testini yapmalarını öneriyoruz.

Merhaba kızlar bende 5 gün geciktim ve bugün test yaptm ilk testim biri silik iki çizgi çıktı emin olamayıp tekrar yaptım oda negatif çıktı kafam karşıtı sizce durum ne

Merhaba, çubuk testler bazı nedenlerden dolayı hatalı sonuç verebiliyor. Testin taşınma esnasın da hasar görmesi,son kullanım tarihinin geçmesi ve yanlış kullanma talimatı. Bunlar hatalı sonuç verebilir. Bu yüzden iki farklı sonuç alabilirsiniz. En kısa zaman da Hcg testi yapın.Bu testin yanılma payı yoktur ve %100 doğru sonuç verir.

Merhabalar 5 günlük gecikmen var bence ilk testin pozitif doğru olabilir. İkinci test yanlış olabilir. Sen yarın mutlaka kanda gebelik testi yaptır kesin sonucu alırsın.İnşallah gebesindir .Hakkında hayırlısı olsun .

Ya kızlar bnmde adetim gecikti hemde bugun 24.gün. Genelde düzensizdi zaten ama bu kadar hiç olmamıştı. geçen sene sadece bi 21 gün gecikmişti. 7. ve 16. günde idrar testi yaptım negatif çıktı sizce hamile olabilir miyim
Bir hafta sonra gene yap hepinizi çok iyi anlıyorum şuan bende 3gun geciktim sabah sabah iki tane test yaptım ikiside çift çizgi rabbim isteyen herkese nasip etsin yarında doktora gidicem

Kızlar b2n ön gün erken adet gördüm ve kanamam az sürdü ve rengi kahverengi akti ve şuan mide bulandım var bilen biri cvp yazsa

Geri