idrar testi bekletme süresi nasıl olmalıdır?

• Konbuyu başlatan tatlicadi90
  • Başlangıç tarihi
T

tatlicadi90

Yeni Üye
Üye
idrar testi bekletme süresi nasıl olmalıdır?
merhabalar. idrarla gebelik testi yaptıktan sonra ilk 5 dik içindeki sonuçların geçerli olduğuna dair bir ibare okudum kutuda. ancak internette gezindiğimde bazı kadınların en az 1 saat bekletilmesi gerektiğini yazdıpını gördüm. ben de yaklaşık 5 saat sonrasında silik ikinci çizgiyi gördüm. sizce gebe miyim?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, gebelik testleri farklı markalara sahip olsada hepsi aynı şekil de çalışır. Fakat her testin bekleme süresi farklıdır. Kimi 5 kimi 10 dakikalık bir zaman dilimin den bahseder. Uyguladığınız testin prospektüsün de ne kadar beklemeniz gerektiği yazar. 5 Saat sonra gördüğünüz çizgiyi dikkate almayın..

T

tatlicadi90

Yeni Üye
Üye
*BEYZA*' Alıntı:
Merhaba, gebelik testleri farklı markalara sahip olsada hepsi aynı şekil de çalışır. Fakat her testin bekleme süresi farklıdır. Kimi 5 kimi 10 dakikalık bir zaman dilimin den bahseder. Uyguladığınız testin prospektüsün de ne kadar beklemeniz gerektiği yazar. 5 Saat sonra gördüğünüz çizgiyi dikkate almayın..

teşekkür ederim cevabınız için, bu sabah tekrar test yaptım tek çizgi çıktı.. sanırım gebelik yok

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Rica ederim , evet gebelik testinde tek çizginin çıkması gebe olmadığınızı gösteriyor .