Etiketler:
  1. Merakli1

Merakli1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1

İdrar testi silik çizgi?

Konu, 'Gebelik testi - hesaplama' kısmında Merakli1 tarafından paylaşıldı.

Bu testler pozitif mi? Catlatma igne oldum, 16.günüm bugún. Adetime 2 gün var? Hergün tekrarladim., silik cizgi koyulaşmadı?

Ekli Dosyalar:

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.403
    Ödül Puanları:
    113
    Silik çizgiyi ben göremedim (İlacın etkisinden dolayı testler pozitif çıkabilir.)Bu yüzden tavsiyem hcg testi yaptırmanız.

İdrar testi silik çizgi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İDRAR TESTİNDE SİLİK ÇİZGİ OLUP HAMİLE KALANLAR(test negatif olup hamile kalanlar)

İDRAR TESTİNDE SİLİK ÇİZGİ OLUP HAMİLE KALANLAR(test negatif olup hamile kalanlar)

Yanlış idrar testinde silik çizgi silik çizgi gebelik :s:s:s:s:s:s
  2. İdrar testinde ikinci çizgi çok silik,hamilemiyimdir!

İdrar testinde ikinci çizgi çok silik,hamilemiyimdir!

1,5 yıllık evliyim. Adetimi 5 gün geçti. Adetim normalde düzenliydi fakat geçen ay 17 gün geçikti, bu ayda 5 gün. Bugün idrar testinde ikinci çizgi çok silik çıktı. Sizce hamilemiyim?
  3. Gebelik testinde çok silik çizgi

Gebelik testinde çok silik çizgi

Merhaba arkadaşlar. Önceki ay reglim 20 sinde, 5 gün önce geldi, düzensiz şekilde kanama gerçekleşti. Normalde düzenlidir. O ay ümidi kestim regl oldum diye, bu ay biraz umutlandım dayanamadım test yaptım 2 tane birer gün arayla. İkisinde de çok zor görünen ikinci çizgi vardı. Fotoğraflamaya çalıştım ama görünecek mi bilmiyorum. Acaba idrar testinde bu kadar silik çizgi negatif demek mi yoksa...
  4. Gebelik testi yaptım ikinçi çizgi silik çıktı

Gebelik testi yaptım ikinçi çizgi silik çıktı

Arkadaslar Yardima ihtiyacim var Ben son 6 aydir korunmuyorum Adet Gunleri surekli karistiriorum ama haftada iki kez kesin iliski yasioruz ... Gecen ayin 20 sinde adet oldum 25 inde bitdi fakat bu ay erken geldi ve normal adetimden daha az akintim oldu ve kisa surdu ... Bi hafta gecti uzerinden ve test yaptim sabah idtarimla yaptim ve coook hafif cizgi cikti :/ dogrumu aceba
  5. Gebelik testinde Silik ikinci cizgi

Gebelik testinde Silik ikinci cizgi

Günaydın testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı bu durumda hamile miyim?

Sayfayı Paylaş