1. Eylül.uras

Eylül.uras Forum Okuru

İdrar Testim Pozitif Çıktı Hamilemiyim kızlar yardım ediiiin

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Eylül.uras tarafından paylaşıldı.

Merhabalar...en son adet tarihim 7 temmuz idi.adetime 2 gün kala 2 tane idrar testi yaptım pozitif çıktı.2gün sonrada kan tahlili yaptım degerim 460 çıktı.sizce kaç haftalık hamileyim ve çocugul gebelik olabilirmi???

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.403
    Ödül Puanları:
    113
    Son düzenleme: 14 Ağustos 2016
İdrar Testim Pozitif Çıktı Hamilemiyim kızlar yardım ediiiin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kanda gebelik testi sonucum pozitif çıktı hamilemiyim?

Kanda gebelik testi sonucum pozitif çıktı hamilemiyim?

hcg testi sonuçları,kanda gebelik testi sonuçları,kanda gebelik testinin pozitif çıkması,hcg testi pozitif hamilemiyim,hcg testi hakkında bilgiler Bir çok kadın kan testlerini yaparken ve ya idrarda test yaparken hamilemiyim diye kan testlerine başvururlar. İşte sizlere bu sorunun cevabını sizlerle paylaşmak istiyoruz paylaştıgımız resime bakarak kan testine göre tahmin edebilirsiniz....
  2. Çatlatma ignesinin kaçıncı günü idrar testi pozitif

Çatlatma ignesinin kaçıncı günü idrar testi pozitif

3kasımda catlatma ignemi oldum. Bugün 15.günüm idrar test negatif. Gecen ay igneden 18.gün adet oldum. Gebelik olsa bugün cıkarmiydi? Yada yine 18.gün mü adet günüm :( lütfen yardım
  3. İdrar Testim Pozitif Kan Testi Negatif Çıkanlar

İdrar Testim Pozitif Kan Testi Negatif Çıkanlar

İdrar Testim Pozitif Kan Testi Negatif- Gebelik testleri konusu hanımlar tarafından en çok sorulan konulardan. Gebelik testim ikinci çizgi silik çıktı hamile miyim? Gebelik şüphesi içinde olanlar, adet geçenlerin ilk yapmak istedikleri test idrar testleridir. Evde de yapılabildiği için hanımlar için daha rahat ve ilk tercih edilen bir gebelik testidir idrar testleri. Adetiniz geçmeden idrar...
  4. İdrar testi negatif çıktı acaba Hamilemiyim

İdrar testi negatif çıktı acaba Hamilemiyim

Merhabalar Ben yeni uye oldum Arkadslar en son regl tarihim 24 mart 2017 adetim 5 gun surdu sonra bebek icin ilk defa calismalara basladik a yin 29unda 28 gunde bir regl oluyorum ve duzenli hic aksamaz Tabiki merak varya adetime 5 gun Kala Evde idrar testi yaptim ikinci çizgi silik varla yok arasi isikta gorebiliyoruz sadece Ama ayriyetten adet olcakmisim gibi kasiklarim tatli bir agri Var...
  5. Adetim 10 gün geçti bhcg testim 2.3 çıktı yardım lütfen

Adetim 10 gün geçti bhcg testim 2.3 çıktı yardım lütfen

Adetimin üstünden 10 gun gecti ve hala hastalanmadim beta hcg degerimde 2.3 çıktı lütfen yardim edin ?

Sayfayı Paylaş