Idrar testinde gebelik ne zaman belli olur??

Her adet gecikmesi gebelik kaynaklı olmaz bir çok koşul adet gecikmesine neden olabilir. Gebelik testi sonucunuzda negatif bu durumda gebe değilsiniz. Bir kadın doğum uzmanına görünüp muayene olun.
Benim adetime 2 gün var ve suan pembe renkte bir kanama geldi bel agrisi ve kasik sancisi var bunun belirtisi hamilelik midir idrarda sonuc cikarmi acaba yada kanda

idrarda gebelik ne zaman belli olur kadınlar
3 haftalık gebelik idrar testinde belli olurmu
idrar testi ne zaman kesin sonuç verir
kanda gebelik ne zaman belli olur
ilişkiden 10 gün sonra gebelik belli olurmu
gebelik testi sabah mı yapılmalı
gebelik testi ne zaman yapılmalı
idrar testi ne zaman yapılmalı

Bebek özlemi çeken biz kadınlar her ay hamilemiyim değilmiyim diye merak ediyoruz. Çoğumuz adet günümüz gelmeden gebelik testi yapıyor. Bende onlardan biriyim. Öyleki işi abartıp adete 13 gün arken ilişkiden hemen sonra gebelik tetsi yaptığım olmuştur. Aslında yanlış yapıyoruz hanımlar. Gebelik testi adete bir iki gün kala yada adet gecikmesinde yapılmalıdır. Yani çok kısa bir sürede ilişkiden 3-5 gün sonra gebe olup olmadığımız anlaşılmıyor. Ben bu hızlı gebelik testlerinede güvenmiyorum . Doktorlar üstüne basa basa belirtiyor gebelik testleri mutlaka adet gecikmesinde yapılmalı diye. Erken yapılan testler bizi hayal kırıklıklığına sokabiliyor. Bu nedenle hanımlar adetinize 1-2 gün kala yada adetiniz geciktiğinde test yapın. Bu ay bekliyorum bakalım adetime 8 gün var tüm günleri iyi değerlendirdik inşallah kızıma bir kardeş gelir. Allahım hepimize hayırlı evlatlar versin inşallahhh

Geri