idrar testinde negatif çıkıp hamile olanlar

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
idrar testinde negatif çıkıp hamile olanlar
Ya kızlar ben iki kere üç kere idrar testi yaptırdım adet olmayı beklerken bugün doktorum bana hamilesin dedi inanamadım. Bu idrar testleri bu kadar mı güvensiz ya hiç benim gibi olan oldu mu ? Ay sevinçliyim bayılacam yemin ediyorum ki :D

M

Misafir

Forum Okuru
Evet, kesin sonuç için gebelikte kan testi yapılmalıdır. İdrar testleri bazı zamanlarda yanıltıcı sonuçlar verebilir. Sizinle aynı durumu yaşayan arkadaşlarımız, elbette ki sitemizde mevcuttur. O arkadaşlarımız için, size önerimiz Hamilelerin Paylaşım Alanı konumuza yazınız, oradaki hamile melek'lerimizle, gebelik hakkında konuşabilirsiniz.

T

tecssos

Forum Okuru
merhaba benimde bir sorum olacak bnde adet olmadım hala yarın bir hafta olacak test yaptım negatif cıktı yarında kanda baktıricam inşallah bebiş çıkar

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba çubuk testler hatalı sonuç verebiliyor.HCG testi ile net sonucu alırsınız.Ama unutulmamalıdır ki her mens gecikmesi gebelik değildir.

E

Ecekrty

Forum Okuru
bende birsey sormak istiyorum. son adet tarihim 19 mayıs ve ilk ilişkim 1 haziranda oldu bebek istedigmz için hiç korunmadk ve adetim 16 gün gecikti idrar testi yaptım ama negatif sonuç aldım sizce teste güvenmelimiyim yoksa kan testimi yaptırmalıyım.

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, idrar dan yapılan gebelik testleri zaman zaman hatalı sonuç verebiliyor. ( Test bozuk olursa, testin son kullanım tarihi geçerse,test darbe almışsa, test yanlış uygulandı ise) Durumunuzdan emin olmak için kan testi yapın net sonucu alırsınız.

İdrar testinde hamilelik en erken ne zaman belli olur hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
İlişkiden 37 gün sonra idrar testi kesin midir? İlişkiden 37 gün sonra idrar testi kesin midir?
İlişkiden 37 gün sonra idrar testi kesin midir? Geç döllenme olsa bile güvenilir mi?
Soru-Cevap 7
Kızlar sizce hamile miyim? Kızlar sizce hamile miyim?
Aranıza dhaa yeni katıldım. Bundan 4 gün önce adet günümdü. Hiç aksamaz sabaha karşı gelir her zaman o günde çok ağrım oldu. Geldi mi diye sürekli tuvalete gittim olmadımbeyaz akıntım vardı çok. 4 gün geçti şuan idrar testi yaptım silik ama çok...
Soru-Cevap 1
İlişkiden 30 35 40 gün sonra gebelik için idrar testi yaptırdım İlişkiden 30 35 40 gün sonra gebelik için idrar testi yaptırdım
İlişkiden 30 35 40 gün yani 1 ay sonra ya da nebileyim 50 gün sonra yapılan idrar testinde hamile olup olmadığım ortaya çıkar mı ? Ben gebelik testi yani İdrar testim negatif çıktı. Testten 24 gün önce...
Soru-Cevap 3
Sabahın ilk idrarı ile test yapmadım bu sonucu etkilermi Sabahın ilk idrarı ile test yapmadım bu sonucu etkilermi
İlişkiden bir gün sonra ella kullandım adetim 7 gün gecikti bugün test yaptım negatif çıktı ama sabah ilk idrarla yapmadım testi bir fark olur mu? daha çocuk için ne maddi ne manevi hazır değiliz acil cevap verir misiniz lütfenn
Soru-Cevap 1
İdrar testinde hamilelik en erken ne zaman belli olur İdrar testinde hamilelik en erken ne zaman belli olur
Kızlar sizden hamilelik testi için bilgi istemiştim bana yazmışsınız markayı teşekkür ediyorum. Peki şeyi merak ediyorum. idrar testinde hamilelik en erken ne zaman belli oluyor bunun bir süresi var mı ?
Soru-Cevap 1