İdrarda negatif görüp daha sonra pozitif gören var mı.???

Thalia245

Yeni Üye
Üye
İdrarda negatif görüp daha sonra pozitif gören var mı.???
İyi günler uzun zamandır yoktum aranızda ve adetimden 5 gün önce yani 9 mayısta iç çamaşırım hafif kirleşmişti siyah olduğu için pek anlayamadım ne olduğunu ve akşamına pet koydum hastalandım diye hiç bi şey yok ve ertesi sabah çok az bi damla şeklinde pembemsi gibi lekelenme olmuş neyse o pet öyle kaldı ve pet değiştirdim ertesi gün gene bi iki damla şeklinde gelmiş bi daha yok yani 2 3 gün çok çok az bi iki damla şeklinde rengli gibi değil ve 15 Mayıs pazar günü adet olmam gerekiyordu olmadım kist olabilir mi diye düşündüm çünkü kist bi ara çok oluyordu ve kist olduğu zamanlarda lekelenme kanama durumlarım oldu ama onlar daha farklıydı bu sefer ki gibi değil nette pembe lekelenme nedenleri yazdım ilk başta seçenek olarak üstüne görme gebelik belirtisi vs diyo ama ben hamile olduğumu düşünmüyorum işin açıkcası genede Allah biliyor uzun zamandır evliyim hiç korunmasız ilişkimiz var o yüzden şimdiye kadar olmadı bundan sonrada olmaz diyorum doğal olarak ümitlenmiyorum çünkü 23 yıl dile kolay korunmasız bir ilişki bu zamana kadar olmadı bundan sonrada olmaz gözüyle bakıyorum sizce ne olabilir tepki almamak için foto atmak istemedim ama dediğim gibi hamile olabileceğimi düşünmüyorum

şimdiye kadar olmadı bundan sonrada olmaz ‍♀️ diye düşünüyorum işin açıkcası buraya yazmadan önce bu tarz konuları çokkkk okudum artık bazı konularda çok bilgiye sahibim çünkü bi ara bebek için bazı sitelere katıldım netten ayrıyetten araştırmalar yaptım vs vs yani insanın ne kadar bilgisi olursa olsun işte böyle bazı konular olunca ister istemez kuşkuya düşüyor yaşımda bu arada 40 istemsizce bide acaba menepoz mu diyorum bi sürü deli sorular yani kafamda kısacası testi 16 Mayısta yaptım adetimi 1 gün geçmişti gene doktor yolu görünüyor hakkımızda hayırlısı demekten başka çaremiz yok bu kist kanamasını yaşadım daha önce ama hiç böyle olmadı ve bugün adetim geçeli 6 cı günü gene negatif salı veya çarşamba günü Dr gideceğim bakalım hakkımızda hayırlısı olsun bu şekilde olup daha sonra hamile olduğunu öğrenen oldumu aramızda zaten gebeliğe dair hiçbir belirti yok

NOT: gebelik testi yaptım negatif pazar günü adet olmam gerekiyordu olmadım. adetim 1 gün geçince yaptım testi negatif Şimdiden teşekkür ediyorum yardımcı olacak olan arkadaşlara ve bugün yine test yaptım adetim geçeli 6 cı günü gene negatif gebelik yoksa bile tek temennim kötü bir şey olmasın.

Ekli dosyalar

• 4E012FEE-594A-45BC-853C-A6794BDE6B46.jpeg
    4E012FEE-594A-45BC-853C-A6794BDE6B46.jpeg
    1,6 MB · Görüntüleme: 107
  • F8FD7BDA-8182-4116-92FF-6E1DBC16F33F.jpeg
    F8FD7BDA-8182-4116-92FF-6E1DBC16F33F.jpeg
    1,2 MB · Görüntüleme: 76
Moderatör tarafında düzenlendi:
İyi günler uzun zamandır yoktum aranızda ve adetimden 5 gün önce yani 9 mayısta iç çamaşırım hafif kirleşmişti siyah olduğu için pek anlayamadım ne olduğunu ve akşamına pet koydum hastalandım diye hiç bi şey yok ve ertesi sabah çok az bi damla şeklinde pembemsi gibi lekelenme olmuş neyse o pet öyle kaldı ve pet değiştirdim ertesi gün gene bi iki damla şeklinde gelmiş bi daha yok yani 2 3 gün çok çok az bi iki damla şeklinde rengli gibi değil ve 15 Mayıs pazar günü adet olmam gerekiyordu olmadım kist olabilir mi diye düşündüm çünkü kist bi ara çok oluyordu ve kist olduğu zamanlarda lekelenme kanama durumlarım oldu ama onlar daha farklıydı bu sefer ki gibi değil nette pembe lekelenme nedenleri yazdım ilk başta seçenek olarak üstüne görme gebelik belirtisi vs diyo ama ben hamile olduğumu düşünmüyorum işin açıkcası genede Allah biliyor uzun zamandır evliyim hiç korunmasız ilişkimiz var o yüzden şimdiye kadar olmadı bundan sonrada olmaz diyorum doğal olarak ümitlenmiyorum çünkü 23 yıl dile kolay korunmasız bir ilişki bu zamana kadar olmadı bundan sonrada olmaz gözüyle bakıyorum sizce ne olabilir tepki almamak için foto atmak istemedim ama dediğim gibi hamile olabileceğimi düşünmüyorum şimdiye kadar olmadı bundan sonrada olmaz ‍♀️ diye düşünüyorum işin açıkcası buraya yazmadan önce bu tarz konuları çokkkk okudum artık bazı konularda çok bilgiye sahibim çünkü bi ara bebek için bazı sitelere katıldım netten ayrıyetten araştırmalar yaptım vs vs yani insanın ne kadar bilgisi olursa olsun işte böyle bazı konular olunca ister istemez kuşkuya düşüyor yaşımda bu arada 40 istemsizce bide acaba menepoz mu diyorum bi sürü deli sorular yani kafamda kısacası testi 16 Mayısta yaptım adetimi 1 gün geçmişti gene doktor yolu görünüyor hakkımızda hayırlısı demekten başka çaremiz yok bu kist kanamasını yaşadım daha önce ama hiç böyle olmadı ve bugün adetim geçeli 6 cı günü gene negatif salı veya çarşamba günü Dr gideceğim bakalım hakkımızda hayırlısı olsun bu şekilde olup daha sonra hamile olduğunu öğrenen oldumu aramızda zaten gebeliğe dair hiçbir belirti yok
NOT: gebelik testi yaptım negatif pazar günü adet olmam gerekiyordu olmadım. adetim 1 gün geçince yaptım testi negatif Şimdiden teşekkür ediyorum yardımcı olacak olan arkadaşlara ve bugün yine test yaptım adetim geçeli 6 cı günü gene negatif gebelik yoksa bile tek temennim kötü bir şey olmasın.
Merhaba,
sonrasinda düsük yapmis olsam da transferimin 8.gününde negatif cikmisti sonra 12.günde pozitifi görmüştüm.
Tüp bebekte gec dollenme diye birsey olamaz gerçi de Sizinki normal olduğu için gec döllenme olabilir. Tekrar denersiniz.
ve + sizin de söylediğiniz gibi kistten kaynakli da olabilir.
Rabbim gönlünüzdekini versin insallah

Merhaba,
sonrasinda düsük yapmis olsam da transferimin 8.gününde negatif cikmisti sonra 12.günde pozitifi görmüştüm.
Tüp bebekte gec dollenme diye birsey olamaz gerçi de Sizinki normal olduğu için gec döllenme olabilir. Tekrar denersiniz.
ve + sizin de söylediğiniz gibi kistten kaynakli da olabilir.
Rabbim gönlünüzdekini versin insallah
Mrb teşekkür ederim yorumun için hakkımızda hayırlısı olsun diyorum fırsatım olursa yarın Dr gidecem

Geri