Etiketler:
 1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.444
  Beğenilen Mesajlar:
  2.302
  Ödül Puanları:
  113

  İftar Mesajları 2015

  Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

  Bin aydan daha hayırlı bir ay olan Ramazan ayını yaşadığmız şu günler de sevdiklerinize birbirinden anlamlı iftar mesajı yollayarak onları çok mutlu edebilirsiniz. 2015 iftar mesajlarını sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz.
  < Konu Resmi..>

  İftar saatini beklerken edilen duaların, ezan okunurken açılan orucun, sofrada bulunan bereketin, bolluğun Yüce YARADAN'dan daimi olmasını dilerim, Hayırlı iftarlar.

  Tuttuğumuz orucun, ettiğimiz duanın, kıldığımız namazın kabul olması ve daim olması dileğiyle Hayırlı iftarlar.

  Bugünlerin Değeri bilinmeli, İbadetlerimizi yerine getirelim ve hayırlısını dileyelim, Hayırlı iftarlar.

  Gözlerimizdeki Nur hiç bitmesin, Aldığımız her nefes dua ile bitsin, bu ramazanda YARADAN huzur nasip etsin, her iftar bereketini bizden esirgemesin, Hayırlı iftarlar.
  Sofralar kuruldu, dualar okundu, YARADANA şükürler olsun, bizi Ramazan'la buluşturdu, Hayırlı iftarlar.

  Rüya gibi gelip geçer RAMAZAN bu rüya gibi ayda bütün dualarınızın kabul olması dileğiyle.. Hayırlı iftarlar.

  Ramazan Ayında Cennetin Huzuru evlerinizde olması dileğiyle, Hayırlı iftarlar.

  Bir lokma ekmeğin tadı Hayatınızda olsun, içtiğiniz su gibi kabriniz temiz Olsun, Tuttuğunuz Oruç günahlarınızdan arındırsın, Hayırlı iftarlar.

  Güzeldir sözler doğru olduğu sürece, güzeldir hayat nefes aldığımız sürece ve güzeldir ramazan dostlarla paylaşıldıkça, hayırlı iftarlar.

  Bereketi bol huzurun güneş kadar aydınlık olduğu bu güzel ramazan ayında, sıcacık huzurlu iftarlar dilerim..

  Gülün kokusu sarsın bedenini, ALLAH korkusu titretsin her bir hücreni, Dualarla birleşsin Semaya açılan ellerin, Hayırlı iftarlar.

  Güneşin sıcaklığı gibi olsun içindeki iman, yağmur taneleri kadar çok olsun sevapların, hayırlı iftarlar.

  Orucun mübarek gücü ruhumuzu temizlesin, bu ramazan ayında bütün şeytanlar bizden uzak olsun, sevdiklerimizle nice mutlu ramazanlara, hayırlı iftarlar.

  Sofranızda Bereket gönüllerinizde huzur oIsun sofranızda kalbiniz kadar temiz oIsun, Hayırlı İftarlar.

  Irmak gibi sade olmalı hayat, göl suyu gibi tatlıdır hayatın derdi çilesi, iman gücüdür ayakata tutan bizi, Ramazandır Bereket Saçan Dualarımıza Işık Tutan, Hayırlı iftarlar.

  Güzelliktir yaşamak, sevmektir yaşamak, inanmaktır yaşanmak ve huzurdur bir arada bu güzel ayda nefes almak, hayırlı İftarlar.

  Bütün müslüman alemin bu güzel ayda, Sofralarından bereketin eksilmemesi dileğiyle gönüllerinin sofralarına yansımasını dilerim Yüce RABBIM'den Hayırlı ıftarlar...

  Dualarımda Ağlarım YARADANIM, Sen ne eylersen güzel eylersin ilahım, içime iman derdime derman ol ALLAH'ım, Hayırlı iftarlar.

  Dua ile açılan iftarlar, huzur ile gülen yüzler, bereket ile dolan sofralar sizin olsun, Hayırlı iftarlar..

  Mukaddes olan bu hayırlı ayda, her günü inci tanesi olarak yaşayalım, soframıza bereket kabrimize merhamet dileyelim, hayırlı iftarlar.

  İmanın gücü içinizden eksik olmasın, Tuttuğunuz oruç Kabu Olsun, Bu Ramazanın bereketi üzerinize olsun, hayırlı iftarlar…

  En bereketli ve güzel iftar anı sizinle olsun hayırlı ve güzel iftarlar.

  Mübârek Ramazan Ayı ; kalbini O'nun yoluna koymaya, Ellerini O'nun dergahına açmaya, Ruhunu doyurmaya, Kalbinin gerçek vuslatı bulmasına vesile olsun, iyi iftarlar..

  Bulutlardan Yağan yağmur taneleri kadar sayısız huzurlu günler ve mutluluklar seninle olsu, Her günün Yağmurdan Sonra açan güneş kadar huzur verici olsun. Hayırlı iftarlar.

  Günahsız kul olmak, ve günahlardan arınmak için, bü güzel ramazan ayında nice hayırlı huzur dolu günleribirlikte geçirmek ümidiyle dualarım sizinle, hayırlı iftarlar.

  Bembeyaz yağan bir kar tanesinin, ne yaşanmış ise yaşansın, geçmişin tün hatalarını örttüğü gibi ramazan ayının'da senin tüm hatalarını örterek hayırlı yeni bir gelecek umut dolu yeni bir başlangıçlara vesile olmasını dilerim, hayırlı iftarlar.

  Yanınızda Olmasakta birlikte oruç açamasakta, gönüllerimiz bir duygularımız aynı, amacımız belli Şükrediyoruz ALLAH'a. Hayırlı iftarlar.

  iftar mesajları Her güzelliğin bittiği bu dünyada, değişmeyen tek güzellik manevi değerlerdir, imanın ne kadar güçlü olursa değerler okadar fazladır. Hayırlı iftarar..

  Bugünüde Şükrederek geçirmek yarınlara Şükür dolu başlamak nasip olsun, Hayırlı iftarlar sizin olsun...

  Güzel ayın güzel insanları Sofralarınızdan bereket Kalplerinizden iman ışığı asla eksilmesin iftarınızı ALLAH kabul etsin.

  iftar mesajları Hayatın bütün manevi zenginlikleri bu ay sizlerle olsun, Attığınız her adım size huzur dolu yarınlar sağlasın dua ile kalın, hayırlı iftarlar.

  Az ama zengin sofralarından daha güzel ve nefis tadlar sizlerle olsun iftarınız güzel olsun.

  Hayat bir kelebeğin ömrü gibidir, bu kısa zamanda amelini güçlendirmek ve manevi huzuru yakalamak kadar güzel bir duygu yoktur hayatta, nice ramazanlarda huzur dolu iftarlar dilerim.

  Mübarek ramazan ayında tüm Müslüman aleminin iftar sofralarında hem bereketin hem de huzurun eksik olmamasını yüce Rabbimden diler afiyet dolu iftar sofraları yaşamanızı ve yaşatmanızı dilerim.

  Güzel anılar paylaştıkça ve aynı sofrada oldukça daha güzel olur bu güzel ayda anılar kalıcı sofranız halil ibrahim bereketinde olsun hayırlı iftarlar.

  Ne yapıyorsan kendine, huzur dolu imanın daima seninle olması dilegiyle, ramazanın bereketi üstünde olsun, hayrlı iftarlar dilerim.

  11 Ayın sultanı evinize huzur sofranıza bereket kalbinize iman versin hayırlı iftarlar.

  Huzurun, güzelliğin, sevginin bir arada olduğu bereketli Ramazan ayında afiyet dolu iftar sofralarınız olsun. İftarın güzelliği hep üzerinizde olsun.

  Güzel ve iman dolu bu ayda gözlerinizde ışık sofralarınızda iftar bereketi eksik olmasın iyi iftarlar diliyorum.

  Ramazan ayının güzelliği kalplerinizde gökyüzündeki yağmurun bereketi evinizde sofralarınızda olsun hayırlı ramazanlar ve iftarlar diliyorum.

  Herşey insanoğlu içindir bu dünyada, yaşadığın sürece ve yaşadığımız sürece heşeyin hayırlısı bizlerle ve sizlerle olsun, hayırlı iftarlar dilerim.

  İftarınız güzel kalbiniz huzur dolsun ramazan ayını mübarek olsun. bereketin zengiligi kalbinize ve sofralarınıza yansısın hayırlı iftarlar.

  Her yıl bugünü sizlerle yaşayarak, geçirmenin mutluluğu içindeyim, bugünün rahmeti üstünüzde olsun hayırlı iftarlar diliyorum..

  Gün batar usul usul, Kararır Gece, Yeniden doğar herşey, " Her şey bitti " dediğin bir anda Mübârek Ramazan Ayının Gönlünde Huzur kokulu bir Gül kök salmasına vesile olması temennilerimle, Huzur Dolu iftarlar diliyorum..

  Cenab-ı Hakk'ın kapısına ulaştırmayacak yollara sapmaktan korumaya vesile olan Ramazan Ayınız Mübarek Olsun, Hayırlı iftarlar..

  Ramazan ayının bereketinin bolluğunun iftar sofralarınızda güneş kadar aydınlık ve sıcaklık vermesini diler iftarınızın hayırlı olmasını dilerim.

  Susuz toprağın, dikensiz gülün, kanatsız kuşun olmayacağı gibidir ramazan! Bütün Güzellikler Bu Mübarek ayda sizinler olsun, hayırlı iftarlar.

  Bir ekmeği birlikte paylaşıyorsak, bir bardak suyu birlikte içebiliyorsak, birlikte ellerimizi YARADAN'a açıp dua ediyorsak, ne mutlu bizlere ne mutlu sizlere, hayırlı iftarlar.

  Yâ Rab! Ancak sana kulluk ederiz. Yâ Rab! Bütün ibadetlerimizde ancak senden yardım isteriz. Bütün hayırlı işlerimizde senin lütfunu bekleriz. Lûtfeyle, bize yardımını esirgeme Yâ Rabbi! Mübarek Ramazanda mağfiretine eren, kullarının içine bizleri de girmek nasib eyle Yâ Rabbi!. Hayırlı İftarlar.

  Sahurdaki Bereket iftardaki Sofranıza, iftar Sofranızdaki Bereket Sahur Sofranıza yansısın. Hayırlı ramazanlar.

  Gecelerin gündüzle dost olduğu bu mübarek ayda, gecenizinde gündüzünüzünde, huzur dolu ve bereketli olması dileğiyle hayırlı ramazanlar.
   
İftar Mesajları 2015 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Kısa İftar Sözleri mesajları

  Kısa İftar Sözleri mesajları

  İftar Sözleri Mesajları Kısa İftar Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere ve ilgili tüm misafirlerimize en güzel iftar sözlerini ve iftar mesajlarını sunuyoruz. Güzel Anımlar paylaştıkça Ve Aynı Sofrada Oldukça Daha Güzel Olur Bu Güzel Ayda Anılar Kalıcı Sofranız Halil ibrahim Bereketinde Olsun Hayırlı iftarlar. Tuttuğunuz Oruç Kıldığınız Namaz iftar Sofranıza Bereketi...
 2. 2012 İftar Mesajları Buyrun

  2012 İftar Mesajları Buyrun

  Yeni İftar Mesajları Kısa İftar Mesajları Sevgilği melekler, mübarek Ramazan ayının başlamasına sayılı günler kala, iftar ve sahur heyecanı yavaş yavaş hepimizi sarmaya başlıyor. Yine ailece kalabalık sofralarda bir araya gelinip iftarlar açılacak, sohbetler edilecek. İbadetlerle zenginleşen güzel bir Ramazan ayı geçireceğiz inşaallah. Bu yazımızda özellikle ilk iftardan başlamak üzere...
 3. Cuma Mesajları 2015

  Cuma Mesajları 2015

  en güzel cuma mesajları, hayırlı cumalar sözleri, hayırlı çumalar mesajları, kısa cuma mesajları, facebook cuma mesajları Günlerin en hayırlısı olan Cuma günü biz müslümanlar için mübarek günlerden biridir. Cuma günü sevdiklerinize cuma sözleri ve mesajları göndererek onları yad ederek mutlu edebilirsiniz. Melekler mekanı olarak sizlere yepyeni cuma mesajları ile ilgili bilgileri paylaşıyoruz....
 4. 2015 Kadir gecesi mesajları

  2015 Kadir gecesi mesajları

  Gel ey Muhammed bahardir, dualar ardinda sakli, aminlerimiz vardir. Hacdan döner gibi, Beraat’tan iner gibi gel gel. Bekliyoruz yillardir.Kadir Geceniz mübarek olsun.. Kuran-ı Kerim’de Kadir Gecesi için Leyletül kadri hayrun min elfi şehrin yani Kadir Gecesi bin aydan hayırlı bir gecedir diye buyuruluyor Bu nedenle bu geceyi ihya edelim Kadir geceniz hayırlı olsun Bu gece bundan sonra...
 5. İyi iftarlar ve iftarınız kabul olsun mesajları

  İyi iftarlar ve iftarınız kabul olsun mesajları

  Bin aydan daha hayırlı bir ay olan Ramazan ayına girmiş bulunmaktayız. İslamın 5 şartından biri olan ve her buluğ çağına giren müslümanın herhangi bir sağlık problemi yoksa tutması farz olunan oruç ayının faziletlerinden herkesin en hayırlı bir şekil de yararlanmasını temenni ederiz. Ramazan ayın da iftar sofralarının önemi büyüktür. Aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte yapılan iftarın hazzı...

Sayfayı Paylaş