İftara Ne Pişirsem Haydi Birbirimize Fikir Verelim Melekler :)

benimde dünden kuru fasulye pilavım var bide kabka kavurma yapıcam yanınada sarımsaklı yoğurtlu sarımsaklı yoğurt diyince ağzım sulanıyo ya çok seviyorum ımmm asitli içecek tüketmiyorum meyve suyu cacık yada ayran içiyorum herkese hayırlı iftarlar

Patates kızartması gibisi var mı mavi, oh afiyet olsun olsun da şu bol asitli zararlı yiyecekler neymiş çok merak ettim hahaha

yav tıtanım bızım evde cola eksık olmaz fanta eksık olmaz su ramazan da orucluyum dıye şıralarda ,serbetlerde ben bı cozum buldum bu gun ılk defa kendım taze meyveden komposto yaptım umarım begenırlerde gereksız harcamalar bıter bızım evde bırı begensın yeter ona hep yaparım ama guzel kokuyo goruntusude harıka valla sogumasını beklıyom tıtam sanada afıyet olsun allah kabul etsın orucumuzu amın :)

beşamel soslu kıymalı fırın makarna yanına salata kavun bayılırım bugün yemeğim var yapamıyorum canım çekti

zehra hepsını nasıl yarım bıraktınız ben onu anlamadaım yada kacgunluk yemeklerın :D:D dıyım bence en bozulmus olanı at yanına taze guzel bı yemek artı bı salata yap yeter fazlasına gerek yok ayrıca spagettının uzerını sarımsaklı yogur guzel olmaz bence dolma bıberının uzerıne dok o sarımsaklı yogurdu :D:D

bende bugunku menumu yazıyorum
evet hepınızın ıstahını kabrtacak bı menu bu ben cok sevıyorum
annemın o guzel ellerıyle actıgı lavaslar yanı yufka dıyım ben
onun uzerıne bulgur pılavı yapıp koyucam az salcalı
onun uzerıne tavugu az sulu bırakıp onuda uzerıne dokucem
aslında oruclu olmasaydım yanına
sogan kırıp uzerıne lımonla pul bıberıyle yaglayıp yerdım ama olmaz mıdeme dokunmasıın
yanına harıka domates salatası
tatlı olarakta aglayan yas pasta yapıcam onu cok sevıyolar :D:D
meyve suları asıtlı ıcecekler bıde bol bol suuu
herkese afıyet olsun allah kabul etsın :D:D

Geri