İftara/Sahura Ne Pişiriyorsunuz Melekler 2013

Bizde bugün yayla çorbası, kuru fasülye, pilav ve turşu var. Ha bir de ramazanın ilk günden beri hergün közlediğim köy biberleri :D:D

ohhhhh valla herkes döktürüyor ben yarın oruç tutmaya başlıyacam inşallah ama eşim tutmuyor tek başıma iftar yapacam bi çorba salata yoğurt yeter bana zaten başka bişey yiyemem midem almıyor

ohhhhh valla herkes döktürüyor ben yarın oruç tutmaya başlıyacam inşallah ama eşim tutmuyor tek başıma iftar yapacam bi çorba salata yoğurt yeter bana zaten başka bişey yiyemem midem almıyor

Allah kabul etsin Şule, sen de çorba çeşitlerini paylaşırsın bizlerle :tik:

Bende bugün domates çorbası,arnavut ciğeri,karışık dolma biber patlıcan ve kabak yanına yoğurt ve tatlı olarak kadayıf dolması var.ama kocam iş için kütahyaya gitmişti ve iş uzamış gelmem 11 i bulur dedi tek başıma iftar yapcam şimdiden hüzünlendim :uhu: ramazanda tek başına iftar yapma fikri hiç hoşuma gitmedi :(

Bende bugün domates çorbası,arnavut ciğeri,karışık dolma biber patlıcan ve kabak yanına yoğurt ve tatlı olarak kadayıf dolması var.ama kocam iş için kütahyaya gitmişti ve iş uzamış gelmem 11 i bulur dedi tek başıma iftar yapcam şimdiden hüzünlendim :uhu: ramazanda tek başına iftar yapma fikri hiç hoşuma gitmedi :(

Özgll tencereleri kap gel hahaha

bugün ilk defa misafirimiz yok yemeğe :( eşim ben oğluşum yicez değişik bişeyler yapayım dedim havuç çorbası,talaş böreği, kıymalı patates yemeği yanına da erik hoşafı yaptım

ben ne çorbası yapayım diye düşünüyordum şuan buldum tarhana çorbası,barbunya yemeğim var,bulgur pilavı ve et sote yapıcam salata ve cacık yeterli :D:D tatlı olarak dondurma yada karpuzzzz tüketiyoruz ben ikisinide tüketiyorum gerçi hahaha

Geri