İğne Oyasından Çeşit Çeşit Takı Modelleri

TİTAN

*Melekler Mekanı*
İğne Oyasından Çeşit Çeşit Takı Modelleri
iğne oyası takılar, iğne oyasından takı modelleri, değişik takı modelleri
Sevgili melekler, hünerli bayanların el marifetlerinden neler neler yapabildiklerini çevremizde, gittiğimiz kermeslerde. çarşıda, pazarda satış standlarında zaman zaman görüyoruz. Son yıllarda hayli revaçta olan takı tasarımında da bayanların geleneksel el sanatları kullanılmaya başlandı. Yıllardan beri süregelen, çeyizlerin en kıymetli parçaları olan iğne oyaları artıl takı tasarımlarında kullanılıyor. Çeşit çeşit iğne oyası motiflerin kullanıldığı küpe, kolye ve yüzükler bayanların kombinlerini süslüyor. İşte bu göznuru takı tasarımlarından en şık modelleri sizler için derledik. Buyrun...

iğne-oyasından-takılar- (1).jpg
iğne-oyasından-takılar- (2).jpg
iğne-oyasından-takılar- (4).jpg
iğne-oyasından-takılar- (5).jpg
iğne-oyasından-takılar- (6).jpg
iğne-oyasından-takılar- (7).jpg
iğne-oyasından-takılar- (8).jpg
iğne-oyasından-takılar- (9).jpg
iğne-oyasından-takılar- (10).jpg
iğne-oyasından-takılar- (11).jpg
iğne-oyasından-takılar- (13).jpg
iğne-oyasından-takılar- (3).jpg
iğne-oyasından-takılar- (12).jpg
iğne-oyasından-takılar- (14).jpg
iğne-oyasından-takılar- (15).jpg
iğne-oyasından-takılar- (16).jpg
iğne-oyasından-takılar- (17).jpg

karakuzu

Daimi Üye
Üye
Cok güzeller hepsi el emegi göz nuru.bende yazin izine gidince almak istiyorum. :)

Mekik oyasından takılar hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Kendi Türban(yaka) İğneni Kendin Yap Kendi Türban(yaka) İğneni Kendin Yap
türban iğnesi, yaka iğnesi, broş, nasıl yapılır, malzemeleri nelerdir, resimi, hakkında bilgiyi buradan bulabilirsiniz 0,80 mm kalınlığında tel, 0,40 mm kalınlığında...
Takı ve Takı Tasarım 0
mekik oyasıyla yapılmış harika takı modelleri mekik oyasıyla yapılmış harika takı modelleri
mekik modelleri mekik oyası takılar oyası takı modelleri 2011 takı Evet arkadaşlar yanlış duymadınız artık mekik oyasıylada yapılan takılar mevcut.Ne zamandır var bilmiyorum ama baya emek verilmiş,ince ince işlenerek göz nuru dökülmüş.Yapan...
Takı ve Takı Tasarım 3
Birbirinden Şık İğne Oyalı Kolye ve Küpeler Birbirinden Şık İğne Oyalı Kolye ve Küpeler
iğne oyası takı modelleri iğne oyası kolyeler kolye takı yapımı kolye yapımı kızlar annemle internette iğne oyalarına bakarken gözüme iliştiler ve ben bu iğne oyalı kolyelerden gözlerimi...
Takı ve Takı Tasarım 7
Şık Yaka İğneleri Şık Yaka İğneleri
Herşey bizim için bayanlar :) Yaka iğneleri bile.. Öyle güzel tasarlamışlar ki yaka iğnelerini,izlerken hem şaşıracak hem güleceksiniz. :) Her duruma yani her moda göre yaka iğnesi mevcut :D...
Takı ve Takı Tasarım 1
Mekik oyasından takılar Mekik oyasından takılar
...
Takı ve Takı Tasarım 0