ihanet ve gözlerin

@şK_MeLeĞ!.

Yeni Üye
Üye
ihanet ve gözlerin
Sevildigimi sanmıştım ihanetin açtı gözlerimi…gözlerimi baglayan senin gözlerindi… İhanetin gerçekleri vurdu yüzüme belkide…o tatlı rüyadan uyandırmakmıydı niyetin…oldu işte bak uyandım artık uykudan sıçrayarak...senin son duragın ihanetmiş,benimki ayrılık...şimdi sevgi istasyonunda gözleri yaşlı biri kaldı umursamadıgın... Son duragı ayrılık olan Trenin son vagonunun kıyısında biyerdeyim şimdi… Aglıyorum,isyan ediyorum her şeye…duyuyormusun…Arkama bakmadan gidecegim...seni orda görmek seni bu halde hatırlamak istemiyorum beklide… Verdigin acıyla daha mı çabuk unuturdu yüregim seni…nefretim bogarmıydı sana olan sevgimi… camdan el sallamayacagım sevdigime…görmeyecegim gözlerini,kapılmayacagın hislerime…şimdi yollar uzaklaştırıyor seni benden… Başka şehirler,başka insanlar unutturabilirmiydiki seni … düşünceler akıp giderken beynimden, yollarda geçmiş,zamanda geçmiş…Onca kalabalık içinde merdivenlere oturup aglamak ne kadar küçültürdü beni ,ne kadar acınası hale gelebilirdim… Hiçbir söz seninki kadar kırarmıydı yüregimi,hangi tepki yüregime otururdu… Sokaklarda yalnız dolaşmak ne kadar üşütürdü ellerimi…bak güneş batıyor heryer karanlıga bürünüyor tıpkı yüregim gibi… Yine yalnızlık beni bekliyor apansızca…Ne zaman bidaha güneş dogardı yüregime sıcacık...sensizligin ilk gecesinde seni yaşamak çok muydu… çantamda senden çaldıgım parfümün yetermiydi bana… koklasam sen yanımda olsan. sürsem sen koksam,aşkım koksam,aşkım koksam… her gece nefret edecegim senden,sabah penceremden usulca sızınca güneş yine seni düşünecegim… Seni ne kadar çok sevdigim gelecek aklıma...gözlerimi kapatınca osenin gözlerin gelecek karşıma ve ardından ihanetini hatırlayıp irkilecegim…sinirden tekmeleyecegim etrafı beklide…yine üzülecegim…
Uykuya hasret gözlerimden silmek isteyecegim gözlerini…
biliyorum yapamayacagım,unutamayacagım seni…
şimdi ihanetinin bedelini ben ödeyecegim senin yerine...
sen mutlu ol diye...sadece senin için...o gözlerinde yok olup ölecegim bugece...

Cevap: ihanet ve gözlerin

emeğine sağlım meleğim çok güzel olmuşş....

Geri