ihanete ugradim

kizlar cok teskr evet cok mücadele ettim cok acilar cektim ama ayrilamadim denedim olmadi birakmadi beni neyseki simdi hersey düzeldi biraz olsun mutlulugum var hersey iki yavrum icin onlari parcalanmis bi ailede büyütmek istemiyorum ins dogru karar vermisimdir.

orkide düşüncelerimin bir kısmını dile getirmiş

gulnazcım canım öncelikle aramıza hg mişsin nediyebilirimki canım yanı durum zaten kendini anlatıyo fakat lütfen kendien gel kadın demek savunmasıs veya aldatılmaya mahkumiyet demek değil kendini kullanılacak malmış durumuna sokma lütfen silkelen kendine gel ve hayatımı ben yaşıyorum her anını guzel ev saygılı yaşamak elimde deyip toparlan bak daha guzel yaşayacaksın ayrıcada sakın seni birdaha aldatmasına izin verme özelliklede kenbdinde değişiklilkler yapta dışarda aradığını ewde bulupo senin peşinden koşsun sende taviz verme kaçan kovalanır unutma canım:D:D:D
Orkidecim sana çok hak veriyorum.Gülnaz canım inan çok üzüldüm yaşadıklarına.çok sabırlı bir bayansın.Ama bencede kendine güvenini asla yitirme çok şey yazardım ama arkadaşlar düşüncelerimi dile getirmişler sağolsunlar

sende sagol leyalcim evet zorda olsa atlattim o kötü günleri bi sekilde basarim ama sunu itiraf etmeliyim ki ben eski ben degilim artik cok degistim keske bunlari yasatmasaydi da bende böyle olmasaydim :(

canımmm arkadasımbunu bılmıyordumcok uzuldum yaa amane yapıcan ıstee offf cok kokuorum bole okuyuncaa

cnm benim tsklr ayrica korkma onun gözünü korkut bilsin ki kücük bi hatada seni kaybedicek kaybedecek dedimse her kavgada ben gidiyorum deme yoksa bu aliskanlik olur sende buda sendeki aliskanligi bilir rahat davranir sorunlarinla mücadele etmelisin korkularinin üzerine git gitki korkularini yen yenilen degil yenen sen ol evliligin icin mücadeleden kacma banane ne hali varsa görsün deme ben niye mücadele edeyim o caba göstersin deme o zaten üzerine düsen görevini yapar ama sende görevlerini ihmal etme benim sana tavsiyem mücadeleci ol pes etme

gerçekten çok üzüldüm bende hamileyim şuanda insan hamileyken daha bir farklı oluyor duggusal olarak senin ona en çok ihtiyaç duydugun zamanda yaptıgına bak...benim merak ettigim bukadar sıkıntı yaşamışsınız..neden ozaman peki ikinici çocugu yaptınız...inş herşey yoluna girmiştir..allah sabır versin...

cnm ikinci cocuk kaza oldu derlerya öyle bisey hic beklemedigim bi anda oldu bende aldirmaya kiyamadim
allah verdi allah alir dedim öyle oldu yani

canım benim yaa hamilelik dönemlerinde herkezden çok eşinden ilgi ve destek beklersin bu dönemlerde yaşadıkların gerçekten içler acısı bende 4 aylık hamileyim ve ilk hamişligim bu tür seyler okudugumda yada duydugumda eşime şüphe ile bakıyorum hep ????
canım benim ilk hamileliginde kötü bir deneyim atlatmışsın ikincisine nasıl cesaret ettin canım benim yaaa

Benim yasadigimda ayni seninkine benziyo ama ben senin kadar affedici olamam malesef...
Sabah kahvalti hazirlamak icin kalktigimda msj gordum ask mesaji degildi normal konusmalardi ama ben yinede kiyameti kopardim...Sinirden bagirdim cagirdim butun herkezi ortaya diktim... elime gecen ne varsa evde kirdim doktum...oglumuda alip evden gittim 2 hafta cocugu gostermedim... sucsuz oldugunu ispat ettigi halde inanmadim.. o kadini is yerinden kovdurana kadar ugrastim...Dahada yetmedi kadinin kocasina abartarak anlatip onlarida bosandirdim....hahaha uzak dursunlar evli insanlardan.. sende bu kadar iyi niyetli olma bence Allah insallah yasatmaz boyle birseyi.

Geri