1. Ayşegül AYRANCI

  Ayşegül AYRANCI Super Moderator

  Kayıt:
  19 Ağustos 2013
  Mesajlar:
  1.910
  Beğenilen Mesajlar:
  211
  Ödül Puanları:
  63

  İkea Ayak Uzatma Tabureleri

  Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

  Evimize geldiğimizde en rahat ettiğimiz odalardır oturma odalarımız ya da salonlarımız. Keyfine düşkün bir eşimiz varsa ya da siz keyfine düşkün karakterde bir yapıya sahip iseniz ayaklarınızı uzatıp tv karşısına kurulma keyfini asla hayır demeden hemen yerine getirmek istersiniz. İşte bu zevki yaşarken ayaklarınızı uzatabileceğiniz konforlu bir ayak uzatma taburesi olsa hiç de fena olmaz değil mi? Kendinize ya da eşinize ayak uzatma taburesi alarak ona konforlu bir alan yaratmayı düşünüyorsanız bu sene İkea mağazalarını ziyaret etmeden bu dekorasyon ürünü tercihini gerçekleştirmeyin derim.

  < Konu Resmi..>


  Birçok ayak uzatma taburesi modeli ile sizlere geniş bir arşiv sunan İkea mağazaları sizlerin beklentilerinize cevap verecek uzun ömürlülükte ürün zenginliği arasından seçimde bulunabilmenize yol göstermektedir. Ayak uzatma taburesi modelleri kumaş, deri ya da ağaç yapraklarından yapılmış hasır görünümleri ile her oda dekorasyon tipine uyumlu olacak standartlarda karşınıza çıkacaktır. Ekonomik yollu bir ayak uzatma taburesi tercihini gerçekleştirmek için İkea mağaza ziyaretinde bulunmaya ne dersiniz?

  EN YENİ İKEA AYAK UZATMA TABURELERİ RESİM GALERİSİ


   
İkea Ayak Uzatma Tabureleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Tabure

  Tabure

  Rüyanızda bir tabure görmek , yaz günlerini deniz kenarında istirahat içinde geçireceksiniz demektir. Rüyasında tabure gören kişinin, sıcak ve deniz kenarında bir yerde güzel bir tatil yapacağına ve rahatlayacağına işaret eder. Rüyada altiniza bir tabure çekerek oturdugunuzu görmek, isinizde veya memuriyetinizde bir derece yükseleceginize isarettir.
 2. Taburelerinizi yenileyin

  Taburelerinizi yenileyin

  Evinizdeki eski ve yıpranmış tabureleri sadece halat ve silikon yardımıyla, yenileyin. Eskiyen ve artık kullanmadığınızı tabureleri atmak zorunda değilsiniz. Birkaç metre ip kullanarak onları yeni ve dekoratif bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Biz ip olarak dağcıların tırmanışlarda kullandığı iplerden tavsiye ediyoruz, hem kolay kolay yıpranmaz hem de spor malzemesi satan dükkanlarda...
 3. Kamufle olabilen masa ve tabure

  Kamufle olabilen masa ve tabure

  Evinizde kendinize daha fazla yer açmak,kullanılabilir alanları arttırmak ve aynı alanı farklı amaçlar içinde kullanılabilir hale getirmek güzel bir fikir bence melişlerim :) ya sizce nasıl fikir???:)
 4. Giysi ve ayakkabıların ömrünü uzatmanın yolları

  Giysi ve ayakkabıların ömrünü uzatmanın yolları

  giysilerin ömrünü uzatmanın yolları ayakkabı bakımı Vitrinde görüp çok beğenerek aldığınız ve pahalı olan o kıyafetlerinizin ömrünün uzun olmasını elbette ki sizde istersiniz:) Lakin bir de en sevdiğiniz ayakkabılarınıza unutmamak lazım değil mi Melek'ler:) O halde işte size kıyafetlerin ve ayakkabıların bakımını doğru yaparak, ömürlerini nasıl uzatacağınıza dair bilgiler Melek'lerim :)...

Sayfayı Paylaş