1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    570
    Ödül Puanları:
    0

İkea tasarımı :)

Konu, 'Moda Tasarımı' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

İkea torbasından elbise yapmak ve bunun eğitimini vermek .. Nasıl bir düşünce yaratıcılıktır bilemedim :D:D[​IMG]

İkea tasarımı :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İkea İle Tarzınızı Belirleyin

İkea İle Tarzınızı Belirleyin

Dünyaca ünlü ev dekorasyon markası olan İkea, şimdi bizlere tarzımızı belirlememiz için harika bir çalışma yapmış... Ben uyguladım ve tarzımı buldum; İşte benim tarzım; Sizde Stilinizi bulun kızlar =) Tıklayın... =)
  2. İkea 2011 salon grupları

İkea 2011 salon grupları

ikea salon, grupları, koltuk, modelleri burada arkadaşlar. Ev dekorasyonunda klasik modelleri değil de daha bir sade ve şık ayrıca bir o kadar da modern olsun isteyenlerin ilk tercihi İkea olmuştur hep... Biz de o kişiler için, İkea'nın 2011 salon gruplarını sunuyoruz Melek'ler.
  3. 2014 İkea Koltuk Takımları

2014 İkea Koltuk Takımları

En Modern Koltuk Takımları İkea Koltuk Takımları 2014 Yeni Sezon Koltuk Takımları İkea yapı market kalitesi ile herkesin en beğendiği ürünlerin yer aldığı yapı marketler arasında bulunmaktadır. İkea kalitesin herkes evlerinde yaşatmak ve oturma grubu ya da salon takımı tercihlerinizi yaparak evlerinizde modernliği yaşatmak için doğru bir tercih olacaktır. Çıkartılıp yıkanabilme özelliği...
  4. İkea Sinnerlig Koleksiyonu

İkea Sinnerlig Koleksiyonu

İkea faerklı bir koleksiyon ile karşımıza çıkıyor. Geçen gün arkadaşımdan duyduğum İkea sinnerlig koleksiyonunu sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu koleksiyon tamamen farklı bir tasarım olarak karşımıza çıkıyor. Alışılmışın dışındaki malzemeden yararlanarak tasarlanan sinnerling koleksiyonu sizler için bambaşka tasarımlara yelken açıcı role sahiptir. Yemek odası, çalışma odası,...
  5. İkea sehpa modelleriyle fonksiyonel kullanımlar

İkea sehpa modelleriyle fonksiyonel kullanımlar

Dekorasyonlarımızı çeşitlendiren en önemli ihtiyaçlarımız arasında yer almaktadır sehpa modelleri. Evimizin bir köşesine yerleştirip sadece görünüm açısından değil de her ihtiyaç duyduğumuzda faydalanabileceğimiz bir dekor ürünüdür sehpalar. Oda dekorasyonlarınıza şık görünümler yakalamanıza yardımcı olduğu gibi aynı zamanda kullandıkça iyi ki böyle bir sehpam var diyebileceğiniz şıklıkları...

Sayfayı Paylaş