İki ayrı ilişkiye tek ella yeterlimidir ?

G

Gülsima--aynur

Forum Okuru
İki ayrı ilişkiye tek ella yeterlimidir ?
Merhaba arkadaşlar nişanlimla ilişkiye girdik falat prezervatif yıltıldığı için içime boşaldı 7 8 saat sonra ella ertesi gün hapını kullandım. Daha sonraki gün tekrar ilişkiye girdik fakat bh sefer içime boşalma olmadı ilacın etkisi devam ediyor değil mi hiçbir yan etkim yada ara kanamam olmadı?

Merhaba, korunmasız her birliktelik istenmeyen hamilelik açısın dan risktir. Her iki ayrı ilişki için tek ella yetersizdir. Gebe kalma planınız yoksa etkili bir korunma yöntemi uygulamanızı öneriyoruz. + Ella gebeliği % 100 engellemez .Regliniz de gecikme olursa test yapın..

Tek vücutta iki ayrı yaşam hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Örgü Ev Botları Renk Renk Her Yaşa Ayrı Model Örgü Ev Botları Renk Renk Her Yaşa Ayrı Model
Örgü Ev Botları- Dışarısı kadar ev ortamında da kendine özen gösteren vardır elbet dimi meleklerim. Hem özen göstermek hem rahatlık ve konfor adınadır bunlar. Gerek evde gerek misafirliğe gittiğiniz evlerde yanınızda götüreceğiniz örgü...
Örgü, Dikiş & Nakış 0
Hamilemiyim bilmiyorum ve birsüre eşimden ayrı olacağım... Hamilemiyim bilmiyorum ve birsüre eşimden ayrı olacağım...
Merhaba arkadaşlar, 2yıllık evliyim. Bu ay ilk defa adetim geçtikten iki gün sonra eşimle korunmasız ilişki yaşadık. Ben 26günde bir adet olan biriyim. O günden sonra psikolojikmidir bilmiyorum ama sabahları hafif karın ağrısı yalıyorum,gün...
Gebelik belirtileri 0
Arda Turan: "Sinem'le Ayrıyız!" Arda Turan: "Sinem'le Ayrıyız!"
arda turan sinem kobal, arda turan haberleri, sinem kobal haberleri Sevgili melekler, yılan hikayesine dönen Sinem Kobal Arda Turan aşkına son noktayı Arda Turan koydu: "Şu an ayrıyız!". Geçtiğimiz günlerde Saba Tümer'in programına...
Magazin 0
Saba Tümer İki Ayrı Kanalda Ekranlarda Olacak! Saba Tümer İki Ayrı Kanalda Ekranlarda Olacak!
saba tümer, saba tümer programları, saba tümer haberleri Sevgili melekler, bir süredir ekranlarda yer almayan televizyoncu Saba Tümer, iki farklı alanda sunacağı programlarla ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Acun Ilıcalı'nın satın aldığı...
Magazin 0
Tek vücutta iki ayrı yaşam Tek vücutta iki ayrı yaşam
Onların birkaç günden fazla yaşaması beklenmiyordu ama şu anda tam 22 yaşındalar. Abigail...
En İlginç Bilgiler 2