iki eşegi evlat edindiler, bir esek ve yavrusunu kendi cocukları gibi büyütüyorlar

kar_tanesi

Yeni Üye
Üye
iki eşegi evlat edindiler, bir esek ve yavrusunu kendi cocukları gibi büyütüyorlar
İki eşeği evlat edindiler,Bir eşek ve yavrusunu kendi çocukları gibi büyütüyorlar

İki çocuklu Ferrier ailesi, bir eşek ve yavrusunu kendi çocukları gibi büyütüyor. Eşekler, mutfağa giriyor, tabakta yemek yiyor ve şöminenin başında uyuyorlar.

İNSAN GİBİ OLMUŞLAR!

3_b.gif

Hayvansever çift Tim ve Jackie Ferrier'in hayvanlara olan aşkı onların üç yıl önce küçük bir çiftliğe taşınmmasına neden olmuş. Çift, evlerinin kapısını her daim hayvanlara açık tutmuş.
5 dönümlük arazide otlaklar ve meyve bahçeleri içinde Güneybatı İngiltere'de (Bude, Cornwall'da) yer alan bungalow evlerinin çevresinde, dört köpek, üç kedi, iki koyun, iki eşek, bir yavru at, dört ördek, 8 tavuk ve bir civciv ile birlikte yaşıyorlar.
Bayan Ferrier, 'Ben üç yıla yakın zamandır burada yaşıyordum ve daima hayvanlara aşıktım ve bir eşek sahiplenmek istedim. Eşekler sıon derece arkadaş canlısıdır ve insanlarla dost olurlar. Ancak eşeği bazı şeylerden uzak tutmak zorundaydık. Özellikle meyve bahçelerinden.'
Feriierr çifti, onlara masalarında bir yer açmış hatta öğle yemeklerinde Holly ve Charlie için tabak bile konuyor. Eşeklerin en sevdiği yemek olan Fransız tostu onlara özel olarak yılbaşında sunuluyor.
Fransız tostu, muz, bisküvi ve sandviç le beslenen Polly 8, yavrusu, sıpa Charlie 1 yaşında...
Çift, sadece eşeklere değil, 29 adet hayvanlarına da mutfağın çevresinde ve oturma odalarında olmalarına izin veriyor. Bayan ferrier'in söylediklerine göre; çiftin iki çocuğu James (12) ve Lucy (9) bu durumu hiç problem etmiyor. Hayvanlarla birlikte büyüyorlar.

4_b.gif

5_b.gif

1_b.gif

2_b.gif

Cevap: iki eşegi evlat edindiler, bir esek ve yavrusunu kendi cocukları gibi büyütüyo

ilgınc ya...emegıne saglık

Geri