İki kişi aynı anda seviyor olanlar

J

Jasminnnn

Forum Okuru
İki kişi aynı anda seviyor olanlar
İki kişi aynı anda seviyor olanlar kadınlar kulübü Slm kızlar başlığa bakıp hemen yargılayanlar önce bence bir okusun sonra infaz etsin canlarım. Benim bana göre ciddi bir sorum var 27 yaşındayım ve evlenmek istiyorum ama hayatım da iki kişi var nasıl var demeyin çünkü ikisiyle de görüşüyorum ikisi de benimle evlenmek istediğini söylediler.

Görüşmelerimiz sevgili boyutunda değil konuşmaktan sohbet etmekten öte gitmiş değilim gitmem de asla. Sorum şu biri benim üniversiteden arkadaşım mezun olduktan 1 yıl sonra bana benimle evlenir misin dedi diğeri de bizim mahalleden ailecek görüştüğümüz tanıdığımız biri o da bana senin gibi biriyle evlenmek istiyorum gibi sözler söyledi . İkisi de çok iyiler ve ikisine de duygusal hislerim var hani deseler ki hangisini seviyorsun ikisini de derim ayırt edemem ne yapacağımı ne karar vereceğimi şaşırdım böyle yaşayan bir tek ben değilimdir yaşça büyük olanlar böyle şeyler yaşamıştır diye yazıyorum bir akıl versin bana kimseye böyle açılamam

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ohh ne güzel ikisiyle de birlikte olayım en güzelini seçeyim alayım mı die düşünüyorsun. Hayatım en iyi kararı sen vereceksin senin hayatın senin tercihin ama iki kişi ile aynı anda olmak büyük bir hata arasından tercihini yap kararı sen vereceksin

Geri