İki tane kocam var kadınlar kulübü

R

Ruyanx

Forum Okuru

Merhaba kızlar .... siz bir tane bulamayın bende 2 koca var... nasıl anlatsam bilemiyorum adam gündüzz yrı bir kişilik gece yatakta ayrı bir kişilik... ben gündüzkü kocamla evlendim ama adamın içinden başka biri daha çıkıyor yatakta geceleri tam bir playboy derler yaaa azgın ağzında mühtehcen azdırıcı kelimeler doymak bilmeyen bir iştah sabaha kadar sevişmeler elinde bir kamçısı eksik kocamın gündüzleri ise mazbut dindar gereksiz konuşmayan ciddi bir herife dönüşüyor ....
iki kocam var.jpg

Kızlar normal buuu demeyin sakın anlatamam size gerçekten mümkün değil iki kişi gibi sanki gündüz görseniz bu adam mı o dersiniz vallaaa .Bizimkinde bir arıza var gibi geliyor bana biraz bahsettim bir psikolga gidelim felan dedim herif güldü milletin karısı bunu ister bizimkide bunu anormal sanıyor dedi ... bizimkide bir psikolojik rahatsızlıkmı var anlamadım 2 karakterli miii

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yahu başlığı okudum ne diyor dedim bu :D:D Şimdi sana ne istiyorsun desem abes olmaz diye düşünüyorum. Hahahahaha Yani bundan dolayı sıkıntın mı var adam ayrı ayrı karakter işte yaşın kaç bilmiyorum ama bu günlerin kıymatını bil ileride kuşlar uçacak yuvadan :D:D Hey allahım yaaaa :)

Geri