İkinci çizgi silik çıktı test yaptırdım hamileyim ama pembe lekem geliyor acil yardım

Coriorrr

Hamiş Melek
İkinci çizgi silik çıktı test yaptırdım hamileyim ama pembe lekem geliyor acil yardım
Test yaptım ilk çizgi silik çıktı sonra koyu çıktı hastanede acilde test yaptrdm pozitif çıktı 5 gündür pembemsi bir kan geliyor bugün normal test yaptım eczaneden alip bir çızgi gozle gorulmyecek kadar var yok silik cikti yok gibi acaba bu implantasyon kanaması 4 5 gün sürer mi ve acaba dusurmus olablrmym hastanedeki testi 2 yada 3 gün önce yaptrdm sonuç gebelikti sizce şimdi niye testte çzgi var yada yok gözüktü hastaneye gttim bugün 10 gün tatile girmiş hala implantasyon lekelerim pembe pembe geliyor sizce dusuruyormuym Bebeğimi çok korkuyorm

Evet aynen dediğimiz gibi hamilesiniz. Yerleşme kanaması biraz sürer ama kişiden kişiye göre günü değişebilir kiminde üç gün kiminde bir hafta sürer lütfen hastane ve doktorunuzun kontrolünden dışarıya çıkmayın. Lütfen bu süreci dinlenerek geçirin.

Evet aynen dediğimiz gibi hamilesiniz. Yerleşme kanaması biraz sürer ama kişiden kişiye göre günü değişebilir kiminde üç gün kiminde bir hafta sürer lütfen hastane ve doktorunuzun kontrolünden dışarıya çıkmayın. Lütfen bu süreci dinlenerek geçirin.
Ben doktora henüz çıkamadım testi acilde yaptırdım bugün kadın doğuma gttm hastaneler on gün tatile girmiş bnm merak ettgm idrar testinde ilk silik sonra koyu daha sonra hastaneden pozitif sonuç alıp bugün test yaptgmda gözler gorulmiyck kadar silik çıktı ben çok korkuyorm acaba bu lekeler düşük mu ondan mi silik çıktı diyordm

Daha önceki konunuzda yani sorunuzda size belirtmiştim 3-4 haftalık bişey tabiki en net sonucu ultrason söyleyecektir lütfen korkmayın. Korkarak bu süreci kesinlikle geçirmemenizi, relax olmanızı ve rahatlamanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Lütfen takmayın... Sıkıntı yok ! :)

Daha önceki konunuzda yani sorunuzda size belirtmiştim 3-4 haftalık bişey tabiki en net sonucu ultrason söyleyecektir lütfen korkmayın. Korkarak bu süreci kesinlikle geçirmemenizi, relax olmanızı ve rahatlamanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Lütfen takmayın... Sıkıntı yok ! :)
Allahım allah senden bin razi olsun çok içimi hafifletiyorsun sen bu implantasyon kanaması miktarı ne kadar bir bilginz var mi

Sonuç bu

Ekli dosyalar

• 1503938077848-328794771.jpg
    1503938077848-328794771.jpg
    2,6 MB · Görüntüleme: 2.374
Geri