1. yudumcuk

yudumcuk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

İkinci çizgim silik çıktı hamilemiyim değerlendirir misiniz kızlar

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında yudumcuk tarafından paylaşıldı.

iki sefer test yaptım ve ikinci çizgi silik çıkmıştı.adete beş gün kala kan testi yaptırsam çıkarmı acaba...

2. tusemmm

tusemmm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    88
    Ödül Puanları:
    28
    Cikar cnm cunki hcg once kanda yukselir sonra idrara gecer muhtemeln varsa cikar cunki jkinci cizgi cikmis hayrlisi olur inssaglikli gebelikler

arzumgamzem bunu beğendi.
  3. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113
    İkinci çizgisi hamilelik testinde silik çıkan hanımlar hemen aynı gün test yaptırsanız kan testi mutlak suretle kesin sonuç alırsınız. Zaten kuvetle ihtimalde hamilesinizdir

tusemmm bunu beğendi.
  4. nninci

nninci Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    < Konu Resmi..>
    Arkadaşlar bu ay çatlama iğnesi vuruldum fakat adetimden 4gün evvel regl oldm ama 1buçuk gün sürdü sonra kendini kahverengi akıntıya bıraktı ben olmadı zannetmiştim fakat başım bugğn 2 kere fena dönünce şansımı deniyim dedim böyle bi sonuç çıktı heveslenmek istemiyorum çok belirsiz bi çizgi ne diyorsunuz

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 20 Haziran 2017
  5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113
    gebeliğin ilk günlerini de kan değerlerinin düşük olması nedeni ile ikinci çizgi silik çıkar gebeliğin ileriki günlerinde ise bu çizgi gittikçe koyulaşır yani değerler yükselir ve ikinci çizgi çok daha belirgin bir hale gelir. Burada ki ikinci çizgi çok belirsiz bir şekil de olsada yine de dikkatli bir şekil de bakıldığın da görülüyor buna göre hamilesiniz. Kesin bir sonuç için kan testi yaptırmanızı öneririm

İkinci çizgim silik çıktı hamilemiyim değerlendirir misiniz kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İkinci çizgi silik çıktı hamilemiyim kızlar ?

İkinci çizgi silik çıktı hamilemiyim kızlar ?

mrb ben hasta olmama 5 gun kala test yaptım silik cıktı ve suan 3 gun gectı ve daha hasta olmadım sızce hamılemıyım cok merak edıyorum test te yapmıyorum hayal kırıklıgına ugrarım dıe
  2. predictor testte ikinci çizgi silik çıktı

predictor testte ikinci çizgi silik çıktı

öncelikle merhaba, 3 gün önce bir test yapmıştım markası predictor ikinci çizgi çok silik çıktı ancak dikkatli bakınca görünüyordu bugün tekrar yaptım test yine silik :( ama bir öncekinden daha belirgin, markası yine predictor'dü. acaba markadan kaynaklı bir şey mi? çünkü bir de days comfort diye bir markayla yaptım hiçbir şey çıkmadı. sonradan fark ettim ki days comfort'un tarihi geçmiş bir...
  3. İkinci çizgim silik çıktı hamilemiyim kızlar ne olur yardım edin

İkinci çizgim silik çıktı hamilemiyim kızlar ne olur yardım edin

Selam lar ben test yaptım bi çizgi çıktı sonra silinik çıktı hasta olmama bi hafta var sonra yüzde Yüz sonuç veren test yaptım tek ve net çıktı sizce hamile miyim acil yardım
  4. Kafam Çok karışık ikinci çizgi ilik çıktı hamilemiyim ya

Kafam Çok karışık ikinci çizgi ilik çıktı hamilemiyim ya

idrar testi yaptım ikinci çizgi silik kan testi yaptım 1.20 aetim 4 gün geçti ve mide bulantım var fakat adet olacakmışım hissi yok hiç :( biri bişey desin lütfen
  5. Hamile miyim kızlar 2. çizgi silik çıktı da heyecanlıyım !

Hamile miyim kızlar 2. çizgi silik çıktı da heyecanlıyım !

Arkadaşlar bugün benim adet günüm test yaptim ve Cift çizgi çıktı cok heycanlıyim inşallah hamileyim dir sizce bu olabilir mi ? Ama bundan bir kaç hafta önce kahve rengi bişiler geldi 2 gün sonra bitti bide sancim var sanki adet olcam yarın kadın dguma gidiyorum yardım edin lütfen.. allahım inşallah olr

Sayfayı Paylaş